SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, fot. Kamil Pastusiak/kampas-sport.eu, 2 października 2011

W drugim dniu turnieju "Orlik Volleymania" rywalizowały ze sobą dziewczęta i chłopcy z rocznika 1996-97. Zwycięzcą w kategorii żeńskiej okazały się zawodniczki UKS Orzeł Malbork, a w męskiej złoto wywalczyli gracze z Jastarnii.

DZIEWCZĘTA

Faza grupowa:


Grupa A
ZS Janków Przygodzki – Turbogracze Legionowo 2:1 (19:17, 10:15)
Legionowo - UKS Morena Miastko 0:2 (4:15, 11:15)
UKS Morena Miastko – ZS Janków Przygodzki 0:2 (11:15, 20:22)
Turbogracze Legionowo – Legionowo 2:0 (15:5, 15:6)
ZS Janków Przygodzki – Legionowo 2:0 (15:11, 15:9)
Turbogracze Legionowo - UKS Morena Miastko 2:0 (15:9, 15:12)

Grupa B
Gimnazjum Stęszew - ZS Bartoszewice 1:2 (15:12, 12:15, 6:15)
Gimnazjum Sulejów - UKS Orzeł Malbork 0:2 (5:15, 1:15)
UKS Orzeł Malbork – Gimnazjum Stęszew 2:0 (15:3, 15:5)
ZS Bartoszewice – Gimnazjum Sulejów 1:2 (13:15, 15:11, 9:15)
Gimnazjum Stęszew – Gimnazjum Sulejów 0:2 (14:16, 7:15)
ZS Bartoszewice - UKS Orzeł Malbork 0:2 (7:15, 7:15)

Faza finałowa:

Półfinały:
ZS Janków Przygodzki – Gimnazjum Sulejów 2:0 (15:5, 15:11)
UKS Orzeł Malbork – Turbogracze Legionowo 2:0 (15:12, 15:11)

Mecz o 7.miejsce:
Legionowo – Gimnazjum Stęszew 0:2 (12:15, 8:15)

Mecz o 5.miejsce:
UKS Morena Miastko – ZS Bratoszewice 2:1 (15:11, 13:15, 15:7)

Mecz o 3.miejsce:
Gimnazjum Sulejów – Turbogracze Legionowo 0:2 (12:15, 7:15)

Finał:
ZS Janków Przygodzki – UKS Orzeł Malbork 1:2 (15:9, 8:15, 8:15)

CHŁOPCY

Faza Grupowa:


Grupa A
MKS MOS Turek - Gimnazjum Przygłów 2:0 (15:13, 15:11)
Gimnazjum nr 5 Zduńska Wola – ZS Rzecznica 2:0 (15:6, 15:8)
ZS Rzecznica – MKS MOS Turek  0:2 (6:15, 4:15)
Gimnazjum Przygłów - Gimnazjum nr 5 Zduńska Wola 2:0 (20:18, 15:11)
MKS MOS Turek - Gimnazjum nr 5 Zduńska Wola 2:0 (15:8, 15:11)
Gimnazjum Przygłów – ZS Rzecznica 2:0 (15:11, 15:6)

Grupa B
Progres I Września – Jedynka Siedlce 0:2 (14:16, 13:15)
Dębina/Nieporęt – UKS Jastarnia 0:2 (8:15, 12:15)
UKS Jastarnia - Progres I Września 2:0 (15:8, 15:8)
Jedynka Siedlce – Dębina/Nieporęt 0:2 (13:15, 9:15)
Progres I Września – Dębina/Nieporęt 0:2 (10:15, 11:15)
Jedynka Siedlce – UKS Jastarnia 1:2 (9:15, 15:13, 16:18)

Faza finałowa:

Półfinały:
MKS MOS Turek – Dębina/Nieporęt 2:1 (10:15, 15:9, 15:11)
UKS Jastarnia – Gimnazjum Przygłów 2:0 (15:13, 15:5)

Mecz o 7.miejsce:
ZS Rzecznica – Progres I Września 0:2 (9:15, 12:15)

Mecz o 5.miejsce:
Gimnazjum nr 5 Zduńska Wola – Jedynka Siedlce 2:0 (15:9, 15:12)

Mecz o 3.miejsce:
Dębina/Nieporęt – Gimnazjum Przygłów 2:1 (13:15, 18:16, 15:8)

Finał:
MKS MOS Turek – UKS Jastarnia 0:2 (14:16, 13:15)

Nagrody najlepszym zawodnikom wręczali dziś podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Pan Ryszard Stachurski, Sekretarz Generalny PZPS Pan Bogusław Adamski, prezes Pomorskiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej Waldemar Bartelik  oraz siatkarki Magdalena Saad i Maja Tokarska.

  • 0
  • 0
  • 4
  • 1
  • 0