SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 9 czerwca 2012

Wczoraj reprezentacja Polski kobiet odniosła pierwsze zwycięstwo w World Grand Prix w Łodzi. Biało-czerwone pokonały Serbki 3:2. Dzisiaj nasze zawodniczki zmierzą się z Włoszkami.

Wczoraj reprezentacja Polski kobiet odniosła pierwsze zwycięstwo w World Grand Prix w Łodzi. Biało-czerwone pokonały Serbki 3:2. Dzisiaj o godzinie 15.00 nasze zawodniczki zmierzą się z Włoszkami.

- Polska to bardzo dobry zespół – powiedziała kapitan reprezentacji Włoch Serena Ortolani -W dzisiejszym meczu, żeby pokonać Polki, musimy zagrać zdecydowanie lepiej niż w spotkaniu z Brazylią. Musimy zagrać mocniej i groźniej.

W pierwszym meczu grupy D World Grand Prix w Łodzi Włoszki uległy po tie-breaku reprezentacji Brazylii. – Jest mi bardzo przykro, że przegraliśmy. Mieliśmy swoją szansę, ale nie potrafiliśmy jej wykorzystać – powiedział trener reprezentacji Włoch Marco Bracci - Mam nadzieję, że w dzisiejszym spotkaniu zaprezentujemy się dużo lepiej niż we wczorajszym meczu. Polska to wielki zespół z groźnymi zawodniczkami. Kluczem do zwycięstwa będzie regularna gra, której wczoraj nam zabrakło. 

  • 0
  • 0
  • 15
  • 0
  • 0