SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Martyna Szydłowska, fot. CEV, 7 czerwca 2023

Pięć polskich par na starcie BPT Futures w Lecce i Spiez

W ten weekend W Europie rozgrywane będą dwa turnieje Beach Pro Tour rangi Futures - w Lecce i Spiez, w których zobaczymy w sumie pięć polskich duetów.

W szwajcarskim Spiez w turnieju głównym zobaczymy dwie polskie pary - Mateusza Florczyka i Mikołaja Miszczuka (rozstawieni z numerem 7) oraz Piotra Janiaka i Jędrzeja Brożyniaka (10). Polacy rozpoczną rywalizację w piątek, a czwartkowe kwalifikacje uzupełnią stawkę.

Więcej informacji o turnieju w Spiez: https://en.volleyballworld.com/beachvolleyball/competitions/beach-pro-tour/2023/futures/spiez-sui/

Z kolei w Lecce zobaczymy aż trzy polskie pary. Katarzyna Kociołek i Marta Łodej (rozstawione z numerem 8) oraz Agata Ceynowa i Nicole Jochym (turniejowa 11) mają zapewniony udział w głównej drabince i wkroczą do gry - podobnie jak panowie w Szwajcarii - w piątek. Na starcie czwartkowych kwalifikacji staną Melania Marcinowska i Patrycja Jundziłł, które zawalczą o to, aby jako trzeci biało-czerwony duet wystąpić w głównej fazie turnieju. Ich pierwszymi przeciwniczkami w eliminacjach będą Hiszpanki Grima/Brisbe. Początek spotkania o 9:00.

Więcej informacji o turnieju w Lecce: https://en.volleyballworld.com/beachvolleyball/competitions/beach-pro-tour/2023/futures/lecce-ita/

  • 1
  • 0
  • 8
  • 0
  • 0