SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, fot. Piotr Sumara, 15 maja 2020

Nowy – kolejny sojusznik Polskiej Siatkówki – eBilet.pl

eBilet.pl – międzynarodowy operator sprzedaży biletów na szeroko rozumiane wydarzenia publiczne dołączył do licznej Rodziny Partnerów Polskiej Siatkówki.

eBilet.pl to uznany i renomowany operator zajmujący się dystrybucją internetową, oraz sprzedażą dla firm biletów na wszelkiego rodzaju widowiska masowe – między innymi sportowe.

Polski Związek Piłki Siatkowej współpracuje z eBilet.pl od pięciu lat. Operator eBilet.pl przeprowadził na rzecz PZPS skomplikowane operacje dystrybucji biletów między innymi na World Grand Prix, Ligę Światową, Finał Ligi Światowej 2016, a w kolejnych latach na Siatkarskie Ligi Narodów (VNL), Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata Kobiet 2018, Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2017, Mistrzostwa Europy Kobiet 2019, gdański Turniej Kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.

eBilet.pl, to bardzo ważny partner Polskiej Siatkówki. Niezwykle rad jestem z zawarcia porozumienia z operatorem biletowym, który jest naszym bezpośrednim łącznikiem z najlepszymi kibicami na świecie – najlepszymi, bardzo wiernymi i lojalnymi. To między innymi dzięki eBilet.pl nasze relacje z fanami siatkówki w Polsce są niezwykle serdeczne. Partnerstwo pozwoli na uruchomienie kolejnych ofert dla naszych wspaniałych Kibiców. Nie ukrywam, że w tak trudnym czasie, pozyskanie kolejnego partnera dla naszej dyscypliny ma wartość niezwykle istotną – mówi Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Wydarzenia siatkarskie są bardzo istotną częścią naszej oferty w bardzo szerokiej gamie imprez na polskim rynek. W ciągu pięciu dotychczasowych lat współpracy z PZPS przekonaliśmy się wielokrotnie, że polski Kibic siatkówki jest niezwykle emocjonalnie związany z dyscypliną, drużynami klubowymi, a przede wszystkim narodowymi. Nasi pracownicy są wielkimi fanami siatkówki i ogromnie cieszymy się, że stajemy się częścią wielkiej, wspaniałej Siatkarskiej Rodziny – podkreśla Marcin Matuszewski, prezes eBilet.pl.

Umowa o partnerstwie pomiędzy PZPS a ebilet.pl zawarta została na dwa lata i dla Kibiców Polskiej Siatkówki – klientów firmy oznacza kolejne udogodnienia w dostępie do wydarzeń siatkarskich.

eBilet.pl to największa i jedna z najszybciej rozwijających się spółek internetowej sprzedaży biletów w Polsce. Firma współpracuje z tysiącami krajowych i międzynarodowych organizatorów imprez, świadcząc usługi sprzedaży indywidualnej, korporacyjnej, promocji i obsługi imprez. eBilet.pl udostępnia organizatorom kompletne rozwiązania technologiczne do sprzedaży biletów, śledzenia trendów sprzedaży oraz kontroli wejść na imprezy. Konsekwentnie rozwija internetowe kanały sprzedaży w kierunku precyzyjnego dotarcia do klientów interesujących się szeroko rozumianymi aktywnościami wolego czasu. Za jego pośrednictwem klienci mają dostęp do najszerszej oferty wydarzeń: największe festiwale muzyczne w Polsce (m.in.: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Audioriver Festival, Off Festival, Męskie Granie, Metal Hammer Festival), najważniejsze koncerty (m.in.: Dawid Podsiadło, Rammstein, Lenny Kravitz, Bon Jovi, Andrea Bocelli, Phill Collins, Nicki Minaj) czy największe wydarzenia sportowe (m.in.: uwielbiana w Polsce federacja KSW, mityng lekkoatletyczny Orlen Cup, Intel Extreme Masters oraz mecze reprezentacji Polski w siatkówce i koszykówce). Oferta została uzupełniona o niezliczone sztuki teatralne, widowiska, kabarety, targi oraz ofertę dedykowaną wyłącznie dla dzieci. Oprócz biletów na imprezy, firma oferuje produkty finansowane z zakładowych funduszy świadczeń socjalnych tj. karty podarunkowe, dzięki którym obdarowany może wybrać dowolne wydarzenie z oferty eBilet.pl.  

Ogłoszone w ubiegłym roku strategiczne partnerstwo Allegro i eBilet przyniosło wiele korzyści. Klienci Allegro zyskali łatwy dostęp do ogromnej liczby atrakcyjnych koncertów, wydarzeń kulturalnych i sportowych. eBilet dotarł z ofertą do bardzo dużej grupy nowych klientów. Dodatkowo w ofercie Allegro pojawiły się ekskluzywne przedsprzedaże biletów dla klientów Allegro Smart!, jak chociażby muzyczne wydarzenie ubiegłego roku: wyprzedany koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya na PGE Narodowym.

Główna siedziba spółki jest w Warszawie na stadionie PGE Narodowym. Przedstawicielstwa spółki znajdują się w Krakowie, Poznaniu, Koszalinie i Trójmieście.

  • 18
  • 1
  • 41
  • 0
  • 0