SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Anna Kossabucka, 21 marca 2011

Przerwa między rozgrywkami PlusLigi Kobiet i sezonem reprezentacyjnym w 2011 roku będzie bardzo krótka. Trener reprezentacji Jerzy Matlak ogląda mecze ekstraklasy, rozmawia z zawodniczkami. Jedną z kandydatek do kadry jest Karolina Kosek.

Organika Budowlani Łódź tego sezonu do udanych zaliczyć nie może, ale kilka zawodniczek w jej szeregach to nadzieje dla reprezentacji Polski. Jedną z nich na pewno jest Karolina Kosek. Sama zawodniczka jednak na razie nie myśli jeszcze na ten temat.

Wiadomo, że trener Jerzy Matlak jeździ już po Polsce i obserwuje zawodniczki, które będzie chciał powołać do kadry. Także z przyjmującą łodzianek przeprowadził już rozmowę. - Tak trener Matlak rozmawiał już ze mną, ale nie padały żadne szczegóły, na razie muszę skupić się na występach w klubie i temu poświęcam się całkowicie. O kadrze przyjdzie jeszcze czas pomyśleć - powiedziała Karolina Kosek.

Zawodniczka jednakże na pewno nie mówi nie. - To nie ważne czy ja siebie widzę w składzie czy nie, najważniejsze jest co myśli trener i zobaczymy jak to będzie – kończy Karolina Kosek. Przypomnijmy, że polskie siatkarki zagrają w tym roku w World Grand Prix i mistrzostwach Europy, które od 23 września do 2 października rozegrane zostaną w Serbii  Włoszech. W fazie grupowej rywalkami ekipy trenera Jerzego Matlaka będą Czechy, Izrael i Rumunia. W mistrzostwach biało-czerwone będą bronić brązowego medalu, zdobytego w 2009 roku w Łodzi.

  • 1
  • 0
  • 16
  • 0
  • 0