SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

14 stycznia 2022

PlusLiga. Kolejka 16. z kawałkiem 18.

Dwa z zaplanowanych na weekend meczów 16. kolejki PlusLigi zostały odwołane. Wykorzystały to Jastrzębski Węgiel i Asseco Resovia Rzeszów...

COVID19 coraz mocniej daje się we znaki sportowcom. Nie omija też olskiej siatkówki. Informowaliśmy o problemach, jakie miały i mają Projekt Warszawa i PGE Skra Bełchatów występujące w europejskich pucharach. Mecz tej pierwszej drużyny został odwołany z powodu zakażenia koronawirusem zawodników, a bełchatowianie mieli do dyspozycji w Burgas tylko ośmiu zawodników. W PlusLidze nie odbyły się spotkania Cuprum Lubin z Projektem i Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Cerradem Eneą Czarnymi Radom, a GKS Katowice pojechał do Rzeszowa w mocno okrojonym składzie, bez atakujących.

Zespoły Projektu i Cerradu Czarnych wciąż sa zdekompletowane i nie mają wymaganej liczby zawodników. Ich najbliżsi rywale - Jastrzębski Węgiel i Asseco Resovia - mieliby więc wolne terminy. - Kluby same się dogadały i postanowiły, że swój mecz rozegrają wcześniej - informuje Kamil Składowski, dyrektor komunikacji PLS. Ich spotkanie było zaplanowane na ostatni weekend stycznia, ale zostanie przyspieszone o dwa tygodnie.

Oto program 16. kolejki

14 stycznia

Cuprum Lubin - Trefl Gdańsk, 20.30

15 stycznia

Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki, 14.45

Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów, 17.30

LUK Lublin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, 20.30

16 stycznia

GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie, 17.30

Awansem z 18. kolejki

16 stycznia

Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów, 14.45

 

 

 

  • 4
  • 0
  • 13
  • 0
  • 0