SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS/adidas, 22 grudnia 2020

Polskie siatkarki i siatkarze w strojach adidas przez kolejne lata

Polski Związek Piłki Siatkowej oraz adidas podjęli decyzję o przedłużeniu współpracy na kolejne lata. Nowa umowa zakłada, że w strojach globalnej marki występować będą reprezentacje seniorek, seniorów, a także drużyny młodzieżowe.

Charakterystyczne trzy paski towarzyszyły naszym siatkarzom podczas zdobywania złotych medali mistrzostw świata w latach 2014 oraz 2018, a siatkarkom w pokonywaniu topowych rywalek w ubiegłorocznych, udanych rozgrywkach Siatkarskiej Ligi Narodów i mistrzostw Starego Kontynentu . Największe wyzwania, jakie niesie za sobą współpraca przez kolejne lata, to nie tylko obrona mistrzowskiego tytułu przez drużynę mężczyzn podczas turnieju zaplanowanego w Rosji, ale także walka o upragnione medale olimpijskie podczas Igrzysk Olimpijskich w roku 2021 i 2024.

– Wspieranie polskiej siatkówki to dla nas ogromny powód do dumy. Emocje, jakie dyscyplina ta wzbudza w milionach Polaków oraz ogromne sukcesy odnoszone przez nasze reprezentacje, stanowią dla nas nie tylko nagrodę, ale także prawdziwe wyzwanie. Współpracując z najlepszymi zawodnikami na świecie czujemy się w 100% odpowiedzialni za to, aby mieli oni do dyspozycji sprzęt na najwyższym, światowym poziomie – powiedział Krzysztof Łuczakowski, Director Sports Marketing adidas East Europe.

– Jest mi niezmiernie miło oficjalnie potwierdzić przedłużanie współpracy Polskiego Związku Piłki Siatkowej z firmą adidas. W walce o najwyższe cele sportowe liczą się najmniejsze detale, a kolekcje dostarczane przez naszego partnera dają nam zawsze gwarancję doskonałej jakości. Biorąc pod uwagę sukcesy, jakie odnosiliśmy do tej pory wspólnie, jestem absolutnie przekonany, że w obliczu kolejnych wyzwań, nasze zawodniczki i zawodnicy będą korzystać z niezawodnych narzędzi – podkreślił Jacek Kasprzyk, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

  • 10
  • 4
  • 26
  • 1
  • 2