SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Mariusz Szyszko, 23 listopada 2019

Michał Bąkiewicz: przyjechaliśmy na turniej wygrywać z każdym

Reprezentacja Polski odniosła w grupie B trzy zwycięstwa i jutro będzie walczyć o pierwsze miejsce w mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA), które odbywają się w łotewskim Daugavpils. Dziś biało-czerwoni pokonali Gruzję 3:0 (25:14, 25:11, 25:10).

Po meczu powiedzieli:

Kacper Pakos MVP meczu: Cieszę się bardzo z nagrody. To był mecz w którym mieliśmy z kolegami, którzy na co dzień mniej grają, okazję pokazać nasze możliwości. Gruzini mimo, że starali się mocno nie napsuli nam mocno krwi. Zagraliśmy tak jak nas przygotował do tego meczu sztab. To była normalna odprawa przedmeczowa. Nie było mowy o żadnym odpuszczaniu.

Michał Bąkiewicz, trener reprezentacji Polski: W tym meczu dałem zagrać wszystkim. To też jest ważne dla naszego zespołu. Jutro zagramy w finale z Rosją lub Ukrainą. To dwa różne zespoły. Rosjanie są bardzo mocni fizycznie, ich silnym punktem są zagrywka i siła ataku. Ukraińcy nieco przypominają mi nasz zespół. Są sprytni i waleczni. Który z tych zespołów dziś wygra? Nie wiem. Dla nas nie ma to znaczenia. Przyjechaliśmy tu walczyć o zwycięstwo z każdym

  • 6
  • 0
  • 19
  • 0
  • 0