SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Mariusz Szyszko, 21 listopada 2019

Michał Bąkiewicz: jestem zadowolony z gry moich siatkarzy

Bardzo dobrze wystartowała reprezentacja Polski w mistrzostwach Europy Wschodniej (EEVZA). Biało-czerwoni pokonali w łotewskim w Daugavpils gospodarzy turnieju3:0 (25:19, 25:21, 25:13). W piątek o 16 polskiego czasu nasi młodzi siatkarze zagrają z Białorusią. - Jestem bardzo zadowolony z gry moich siatkarzy - mówił po meczu trener Polski Michał Bąkiewicz.

Po meczu powiedzieli:

Michał Bąkiewicz, trener reprezentacji Polski:
Jestem bardzo zadowolony z gry moich siatkarzy. Obawiałem się trochę tego meczu. Inauguracja jest zawsze trudna, ale chłopaki stanęli na wysokości zadania, mimo,że graliśmy bez żadnych informacji o dzisiejszym rywalu. Pokazaliśmy swoje atuty: zagrywkę (10 asów i tylko 12 zepsutych ) i spryt na siatce. Podobała się gra zmienników, którzy wypełnili w stu procentach swoje zadania.

Jakub Olszewski, przyjmujący: Nie spodziewaliśmy się tak dobrej gry Łotyszy w obronie. Dopiero po pewnym czasie udało się nam przełamać ich defensywę. Jestem zadowolony z naszej gry. Mimo małych problemów zdrowotnych przed turniejem pokazaliśmy momentami dobrą siatkówkę. Jutro gramy z Białorusią, zespołem mocnym i na pewno silniejszym niż Łotysze. Jeszcze dzisiaj wieczorem będziemy rozmawiać z trenerami na temat naszych jutrzejszych rywali.

  • 3
  • 0
  • 18
  • 0
  • 1