SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Mariusz Szyszko fot. Piotr Sumara, 28 maja 2021

MP Juniorek - 2. dzień: wypowiedzi pomeczowe

Oto co powiedziały wyróżniające się siatkarki drugiego dnia zmagań w Olecku. Sponsorem Mistrzostw Polski Juniorek - Olecko 2021 oraz patronem rozgrywek młodzieżowych jest PKN ORLEN.

Oliwia Laszczyk - MVP meczu ŁKS Siatkówka Żeńska – Energa MKS SMS Kalisz: Jestem w wielkim szoku, nie dociera jeszcze do mnie że wygrałyśmy. Zaczęłyśmy wierzyć w trzecim secie, gdy grałyśmy z Kaliszem punkt za punkt. Nigdy nie można się poddawać, nawet gdy przegrywa się wysoko dwa pierwsze sety. Jestem bardzo dumna z moich koleżanek, a przede wszystkim niesamowicie szczęśliwa.

Julia Orzoł - MVP spotkania GKS Wieżyca 2011 Stężyca - MKS Dąbrowa Górnicza: Cieszę się, że „dojechałyśmy „ dzisiaj na mecz. Wczoraj nas nie było, dzisiaj nareszcie pokazałyśmy naszą normalną siatkówkę. Przed nami jutrzejszy mecz z ŁKS, ich dzisiejszy wynik z Kaliszem nie ma dla nas znaczenia. Jutro zagramy o awans do strefy medalowej.

Martyna Borowczak – MVP meczu Enea Energetyk Poznań – KS Pałac Bydgoszcz: Nie wiem jak to się dzieje, ale chyba jest nam na tym turnieju pisane grać słabo jednego seta. Dobrze zaczęłyśmy, a potem w niewytłumaczalny sposób stanęłyśmy, dobrze że pozbierałyśmy się w czwartym secie. Jutro gramy z Bielskiem o wygraną i pierwsze miejsce w grupie.

Martyna Leoniak – MVP spotkania UKS Atena Warszawa  - BKS Stal Bielsko-Biała: To był bardzo ważny mecz. Dlatego tak bardzo cieszyłyśmy się po jego zakończeniu. Teraz musimy dobrze wypocząć, żeby jutro być w pełni formy. Zagramy o awans z Bydgoszczą, wszystko jest w naszych rękach.

Sponsorem Mistrzostw Polski Juniorek - Olecko 2021 oraz patronem rozgrywek młodzieżowych jest PKN ORLEN.

 

  • 2
  • 2
  • 17
  • 0
  • 0