SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jerzy Sasorski - Oficer prasowy EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie, 17 czerwca 2017

Rafał Buszek i Marcin Komenda spotkają się 19 czerwca w Krakowie z młodymi siatkarkami i siatkarzami

W poniedziałek, 19 czerwca w Krakowie, mistrz świata z 2014 roku, przyjmujący Rafał Buszek oraz powołany do kadry na Ligę Światową 2017 rozgrywający Marcin Komenda spotkają się z młodymi siatkarzami w szkołach, których reprezentacje zwyciężyły kilka dni temu w Mini Mistrzostwach Europy w Piłce Siatkowej, promujących w podwawelskim grodzie EUROVOLLEY Poland 2017.

Rafał Buszek to nie tylko mistrz świata, ale także czterokrotny mistrz Polski w barnach Asseco Resovii Rzeszów i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, srebrny medalista Final Four Ligi Mistrzów i brązowy medalista Pucharu Świata.

Znajdujący się u progu seniorskiej kariery sportowej, urodzony w Krakowie, 21-letni Marcin Komenda, wychowanek Dobrego Wyniku/Hutnika, ma za sobą dwa sezony w PlusLidze w Effectorze Kielce, a ostatnio podpisał kontrakt z GKS-em Katowice.

Plan spotkań  w Krakowie  - poniedziałek 19 czerwca

10:30 Szkoła Podstawowa nr 5 (Al. Kijowska 8) - triumfator Mini ME, turnieju #ZwyciężajwKrakowie w kategorii szkół podstawowych dziewcząt;

12:30 Szkoła Podstawowa nr 155 (os. 2 Pułku Lotniczego 21) - triumfator Mini ME, turnieju #ZwyciężajwKrakowie w kategorii szkół podstawowych chłopców;

14:30 – Gimnazjum Marcina Gortata (os. Dywizjonu 303 blok 66, w budynku ZSO nr 14) – triumfator Mini ME, turnieju #ZwyciężajwKrakowie w kategoriach  imnazjów dziewcząt oraz chłopców.. 

  • 2
  • 2
  • 36
  • 0
  • 2