SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Anna Daniluk, foto: K.Banot/Silesia Volley, 7 sierpnia 2020

Trwa OOM i MP kadetów i kadetek w Mysłowicach

W Mysłowicach trwa Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży połączona z mistrzostwami Polski kadetów i kadetek w siatkówce plażowej. W sobotę zapadną ostateczne rozstrzygnięcia. Patronem turnieju jest PKN ORLEN.

Podczas rywalizacji w kategorii wiekowej kadetki i kadeta w mistrzostwach kraju w siatkówce plażowej wystartowały łącznie 32 pary z całej Polski.

Pierwszego dnia turnieju rozegrano łącznie 48 spotkań. Padły następujące wyniki:

Rywalizacja kadetek:

Mecz nr 1: Stryjak/Pylińska - Caputa/Twardoch Marta 2:0 (21:10, 21:14)

Mecz nr 2: Szewczyk/Rataj - Kleszcz/Kobiela 1:2 (12:21, 21:19, 16:18)

Mecz nr 3: Wrońska/Latos - Kozak/Chmielewska 2:0 (21:8, 21:7)

Mecz nr 4: Neć/Kaczmarek - Causanu-Bielak/Kruczek 0:2 (18:21, 1:21)

Mecz nr 5: Ciężkowska/Kielak - Malkiewicz/Wróbel 2:0 (25:23, 21:17)

Mecz nr 6: Terlikowska/Bąkiewicz - Woźniak/Chorąża 0:2 (11:21, 15:21)

Mecz nr 7: Trznadel/Suska - Sienkiewicz/Radelczuk 0:2 (17:21, 13:21)

Mecz nr 8: Dusowska/Orłowska - Salawa/Lewińska 1:2 (22:20, 18:21, 14:16)

Mecz nr 9: Stryjak/Pylińska - Kleszcz/Kobiela 2:0 (21:15, 21:12)

Mecz nr 10: Wrońska/Latos - Causanu-Bielak/Kruczek 2:0 (21:15, 22:20)

Mecz nr 11: Ciężkowska/Kielak - Woźniak/Chorąża 2:0 (21:19, 21:14)

Mecz nr 12: Sienkiewicz/Radelczuk - Salawa/Lewińska 2:1 (13:21, 21:15, 15:13)

Mecz nr 13: Dusowska/Orłowska - Trznadel/Suska 2:0 (21:15, 21:12)

Mecz nr 14: Terlikowska/Bąkiewicz - Malkiewicz/Wróbel 0:2 (19:21, 13:21)

Mecz nr 15: Neć/Kaczmarek - Kozak/Chmielewska 0:2 (14:21, 16:21)

Mecz nr 16: Szewczyk/Rataj - Caputa/Twardoch 0:2 (10:21, 19:21)

Mecz nr 17: Dusowska/Orłowska - Causanu-Bielak/Kruczek 0:2 (18:21, 21:23)

Mecz nr 18: Malkiewicz/Wróbel - Kleszcz/Kobiela 1:2 (23:21, 18:21, 8:15)

Mecz nr 19: Kozak/Chmielewska - Salawa/Lewińska 0:2 (8:21, 16:21)

Mecz nr 20: Caputa/Twardoch - Woźniak/Chorąża 0:2 (19:21, 23:25)

Mecz nr 21: Stryjak/Pylińska - Wrońska/Latos 2:0 (21:17, 21:17)

Mecz nr 22: Ciężkowska/Kielak - Sienkiewicz/Radelczuk 2:0 (21:19, 21:16)

Mecz nr 23: Causanu-Bielak/Kruczek - Kleszcz/Kobiela 2:0 (21:14, 21:16)

Mecz nr 24: Salawa/Lewińska - Woźniak/Chorąża 1:2 (21:16, 19:21, 8:15)

Rywalizacja kadetów:

Mecz nr 1: Małecki/Taudul - Andruszkiewicz/Lentner 2:0 (21:15, 21:14)

Mecz nr 2: Szymlet/Wiśniewski - Lejawa/Łukasik 2:0 (21:19, 21:7)

Mecz nr 3: Kapitan/Lewicki - Płużka/Mordarski 2:0 (21:17, 21:17)

Mecz nr 4: Nurczyński/Ziółkowski - Strzymszok/Fijałek 0:2 (13:21, 17:21)

Mecz nr 5: Szymkus/Czachorowski - Konieczny/Płaczek 2:0 (21:14, 21:4)

Mecz nr 6: Adamczyk/Linkiewicz - Roguz/Nowak 0:2 (16:21, 13:21)

Mecz nr 7: Piwowarczyk/Wolak - Kwapiński/Rejno 0:2 (17:21, 12:21)

Mecz nr 8: Jezierski/Cieciński - Hendzelewski/Suski 0:2 (10:21, 8:21)

Mecz nr 9: Małecki/Taudul - Szymlet/Wiśniewski 2:0 (21:15, 21:17)

Mecz nr 10: Kapitan/Lewicki - Strzymszok/Fijałek 0:2 (19:21, 22:24)

Mecz nr 11: Szymkus/Czachorowski - Roguz/Nowak 2:0 (21:17, 21:14)

Mecz nr 12: Kwapiński/Rejno - Hendzelewski/Suski 0:2 (14:21, 10:21)

Mecz nr 13: Jezierski/Cieciński - Piwowarczyk/Wolak 0:2

Mecz nr 14: Adamczyk/Linkiewicz - Konieczny/Płaczek 2:0 (21:15, 21:12)

Mecz nr 15: Nurczyński/Ziółkowski - Płużka/Mordarski 2:0 (21:16, 21:15)

Mecz nr 16: Lejawa/Łukasik - Andruszkiewicz/Lentner 0:2

Mecz nr 17: Piwowarczyk/Wolak - Kapitan/Lewicki 2:1 (21:16, 18:21, 15:9)

Mecz nr 18: Adamczyk/Linkiewicz - Szymlet/Wiśniewski 0:2 (14:21, 23:25)

Mecz nr 19: Nurczyński/Ziółkowski - Kwapiński/Rejno 1:2 (21:18, 18:21, 11:15)

Mecz nr 20: Andruszkiewicz/Lentner - Roguz/Nowak 0:2 (6:21, 6:21)

Mecz nr 21: Małecki/Taudul - Strzymszok/Fijałek 2:0 (21:19, 21:16)

Mecz nr 22: Szymkus/Czachorowski - Hendzelewski/Suski 0:2 (13:21, 14:21)

Mecz nr 23: Piwowarczyk/Wolak - Szymlet/Wiśniewski 2:0 (21:19, 21:9)

Mecz nr 24: Kwapiński/Rejno - Roguz/Nowak 2:1 (21:13, 19:21, 15:13)

  • 7
  • 0
  • 38
  • 0
  • 0