SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KK/PZPS, 10 kwietnia 2023

Bilety na Finały VNL w Gdańsku

Razem ze wszystkimi fanami siatkówki w Polsce czekamy na Finały Siatkarskiej Ligi Narodów 2023 w Gdańsku, w dniach 19-23 lipca. Bądźcie z nami i kibicujcie najlepszym reprezentacjom podczas turnieju finałowego VNL! Bilety dostępne będą już od 11 maja.

Gdańska ERGO ARENA po raz kolejny będzie gościła najwybitniejsze drużyny i zawodników podczas Finału Siatkarskiej Ligi Narodów mężczyzn. W dniach 19-23 lipca 2023 roku na kibiców czekać będą spotkania najlepszych ośmiu zespołów tegorocznej edycji VNL, w tym oczywiście reprezentacji Polski. Tegoroczna odsłona turnieju jest już piątą w nowej formule, ale po raz pierwszy to Polska została mianowana gospodarzem turnieju finałowego.

Pierwsze dwa dni turnieju, 19 i 20 lipca, to mecze ćwierćfinałowe – wyłonią one zespoły, które między sobą walczyć będą o miejsca na podium VNL. 22 lipca rozegrane zostaną spotkania półfinałowe, natomiast 23 lipca zobaczymy mecze o brązowy i złoty medal. Wierzymy, że w Gdańsku spotkamy się z najlepszymi kibicami na świecie, by wspólnie dopingować siatkarzy podczas meczów o najwyższą stawkę!

Bilety pojawią się w sprzedaży 11 maja na stronie https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka

Więcej szczegółów o wydarzeniu już wkrótce!

  • 14
  • 0
  • 6
  • 1
  • 0