SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Informacja prasowa, KP, 26 maja 2022

Orlen Beach Volley Tour 2022: wielkie odliczanie w Sulejowie

Jacek Sęk, wiceprezes Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i sekretarz generalny PZPS odwiedził Sulejów, aby porozmawiać na temat turnieju z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022 r. – czyli tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Przypomnijmy, inauguracja tego prestiżowego turnieju odbędzie się właśnie w tym mieście.

Aktualny stan sulejowskiego centrum sportów plażowych wraz z Jackiem Sękiem sprawdzili: Małgorzata Just, zastępca burmistrza Sulejowa, Bartosz Borkowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie oraz Sławomir Rybak, kierownik Referatu Promocji, Kultury, Turystyki, Sportu i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Sulejowie

  - Stojąc na tych boiskach już czuć atmosferę tego turnieju, choć są jeszcze puste. Oczami wyobraźni już można zobaczyć świetny turniej i świetnie bawiących się kibiców. Turniej, który wspólnie zorganizujemy w Sulejowie, pokaże zawodnikom i działaczom z całej Polski możliwości i potencjał waszego obiektu. Słyniecie z tego, że świetnie organizujecie takie imprezy, a my sami jesteśmy ciekawi jak zostanie przyjęty ten nowy cykl, który odbędzie się pod patronatem naszego sponsora i patrona, czyli firmy Orlen - powiedział Jacek Sęk, wiceprezes Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i sekretarz generalny PZPS.

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować w Sulejowie od 17 do 19 czerwca. Wstęp na turniej będzie bezpłatny.

  • 4
  • 2
  • 5
  • 0
  • 0