SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Mariusz Szyszko fot. Anna Daniluk, 2 listopada 2021

Pierwsze posiedzenie Wydziału Siatkówki Plażowej

Po Wydziale Sędziowskim przyszedł czas na inaugurację pracy Wydziału Siatkówki Plażowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej w nowej kadencji.

Podczas ostatniego posiedzenia Zarządu PZPS Wydział Siatkówki Plażowej wyłoniony został w następującym składzie: Agata Józefowicz, Jagoda Gruszczyńska, Dominik Witczak, Michał Michalak, Marek Mierzwiński.

- Nowy wydział, nowi ludzie. Młoda grupa, która chce pracować na rzecz rozwoju siatkówki plażowej.  Spotkaliśmy się po raz pierwszy aby omówić sprawy organizacyjne i ustalić priorytety. Mamy jeszcze jedno miejsce w Wydziale, na które prawdopodobnie na najbliższym Zarządzie zaproponujemy osobę, która będzie służyła nam pomocą i radą – powiedział przewodniczący Wydziału Robert Wardak.

W inauguracyjnym spotkaniu wzięli udział pracownicy biura PZPS odpowiedzialni za siatkówkę plażową i na śniegu. - To było bardzo dobre spotkanie. Tworzymy grupę, która jest mieszanka doświadczenia i młodości. Cieszę się, że w składzie Wydziału znajdują się ludzie czynnie uprawiający ten sport. Za cel stawiamy sobie nie tylko rozwój sportowy, ale także spopularyzowanie naszej dyscypliny, zadbanie o dobry wizerunek, komunikację zewnętrzną. Chcemy zadbać aby siatkówka plażowa traktowana była na równi z halową – powiedział po spotkaniu Jacek Kasprzyk, Zastępca Dyrektora Pionu Szkolenia ds. siatkówki plażowej i na śniegu.

- Zapadły pierwsze ustalenia dotyczące współpracy z Działem Siatkówki Plażowej i Na Śniegu. Jesteśmy do dyspozycji pracowników Polskiego Związku Piłki Siatkowej i liczę, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści w przyszłości – podsumował wizytę w siedzibie PZPS Robert Wardak. W spotkaniu wziął udział Dyrektor Pionu Szkolenia, Krzysztof Felczak.

  • 8
  • 0
  • 12
  • 1
  • 0