SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 14 marca 2014

W Zielonej Górze odbyła się konferencja prasowa przed decydującymi spotkaniami Enea Cup Pucharu Polski.

W Zielonej Górze odbyła się konferencja prasowa przed decydującymi spotkaniami Enea Cup Pucharu Polski.

Janusz Kubicki (Prezydent Miasta Zielona Góra): -Chciałbym wszystkich serdecznie przywitać w Zielonej Górze. To dla nas wielki zaszczyt, że możemy gościć tak wspaniałe drużyny. Dla naszych mieszkańców to wielka gratka, bo na co dzień takie zespoły widujemy tylko w telewizji. Wierzę, że kibice będą mocno dopingować. Niech wygra najlepszy. Puchar Polski jest w tym roku jedną z najważniejszych imprez w naszym województwie.

Artur Popko (Prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A.): - Witam Państwa bardzo serdecznie. Tegoroczny turniej jest wyjątkowy, bo na osiem drużyn. Po wczorajszych ćwierćfinałach zostały cztery najlepsze. Liczę, że przez najbliższe 2 dni siatkarze dostarczą nam wielkich emocji.  

Michał Ruciak (kapitan ZAKSA Kędzierzyn-Koźle): - Każda z ekip przyjechała do Zielonej Góry po Puchar. My ze swojej strony zrobimy wszystko, żeby obronić tytuł. Wczorajszy mecz był pierwszy krokiem, teraz jak najlepiej przygotowujemy się do półfinału.

Mariusz Wlazły (kapitan PGE Skra Bełchatów): - Cieszymy się z awansu do wielkiej czwórki. Każdy z nas ma ten sam cel. Mecze będą stały na wysokim poziomie, a wygra najlepszy.

Michał Łasko (kapitan Jastrzębski Węgiel): - My również jesteśmy zadowoleni, że jesteśmy w gronie czterech najlepszych zespołów. Będziemy walczyć, a kto wygra okaże się w niedzielę.

Olieg Achrem (kapitan Asseco Resovia Rzeszów): -Fajnie, że możemy walczyć o Puchar Polski. Jestem przekonany, że będzie walka i ogromne emocje.  

Sebastian Świderski (trener ZASKA Kędzierzy-Koźle): - Dla mnie jest to szczególny turniej. Po pierwsze dlatego, że pierwszy raz występuję w nim w roli I trenera, a po drugie, że jest rozgrywany niedaleko miejscowości, w której się wychowałem. Tanio skóry nie sprzedamy.

Miguel Falasca (trener PGE Skra Bełchatów): - Przede wszystkim mam nadzieję, że zagramy na naszym najwyższym poziomie. Mamy szanse zdobyć Puchar ale najpierw musimy przejść przez półfinał.

Lorenzo Bernardi (trener Jastrzębski Węgiel): - Myślę, że każdy z nas ma ten sam cel. Poziom jest bardzo wysoki, to czwórka najlepszych drużyn w Polsce. Stawka jest bardzo wyrównana.

Andrzej Kowal (trener Asseco Resovia Rzeszów): -Nie wiem co mógłbym nowego powiedzieć. Najważniejsza jest nasza gra, poziom gry zespołu. Mam nadzieję, że nam się uda zagrać na naszym dobrym poziomie. Zrobimy wszystko by wygrać. Teraz najważniejszy jest jutrzejszy mecz.

 

  • 1
  • 3
  • 21
  • 0
  • 0