SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 8 listopada 2020

II liga siatkarzy: Legia Warszawa bez porażki

Siatkarze Legii Warszawa kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w rozgrywkach grupy drugiej II ligi. W meczu 6. kolejki pokonali na wyjeździe MOS Wola Warszawa 3:1 (25:18, 25:27, 25:21, 26:24). Podopieczni trenera Mateusza Mielnika prowadzą w tabeli przed KS Metro Warszawa. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają za tydzień z UKS Międzyrzecka Trójka.

- Cieszy kolejne zwycięstwo, tym bardziej że do tej pory ani razu nie przegraliśmy. Jesteśmy mocni w tym sezonie. Każda drużyna ma lepsze i gorsze momenty. Nasze gorsze też przychodzą, ale na razie nie rozstrzygnęły o przegranej w żadnym z meczów. Dziś momentami trochę nam brakowało i momentami mecz był niepewny. Dostarczyliśmy trochę emocji - powiedział po wygranej z MOS-em Wola Bartosz Stępień.

Legionista cieszy się "z tego jak to wygląda i myśli, że zostanie tak do końca." - Mamy wielu doświadczonych zawodników i mimo że momentami nie dajemy sobie rady z przeciwnikiem, to potrafimy się podnieść i wygrać. Cel? Chcemy wygrać wszystkie spotkania i dostać się do turnieju finałowego, a następnie go wygrać i awansować do pierwszej ligi - dodał zawodnik cytowany na stronie legionosci.com.

W innych grupach II ligi prowadzą: GKS Stoczniowiec Gdańsk (grupa 1), SMS PZPS I Spała (3), MKST Astra Nowa Sól (4), UMKS Kęczanin Kęty (5) i KS Arka Tempo Chełm (6).

  • 2
  • 0
  • 12
  • 0
  • 0