SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

http://chemik-police.com/, EA, fot. CEV, 24 czerwca 2020

Natalia Mędrzyk zostaje w Grupie Azoty Chemiku Police

Grupa Azoty Chemik Police przedłużyła kontrakt z reprezentacyjną przyjmującą Natalią Mędrzyk - poinformował klub. Zawodniczka dołączyła do zespołu mistrza Polski przed trzema laty. Z drużyną zdobyła dwa mistrzostwa, dwa puchary i Superpuchar Polski.

W minionym sezonie była podstawową siatkarką Grupy Azoty Chemika. Wystąpiła w 42 setach Ligi Siatkówki Kobiert, zdobywając 111 punktów. Aktualnie Natalia Mędrzyk przechodzi rehabilitację po operacji kolana. Proces jest żmudny, ale idzie zgodnie z planem. - Od zabiegu minęło już kilka dni. Wszystko poszło zgodnie z planem. Operacja się udała, teraz czas na rehabilitację. Trudno przewidzieć dokładny czas powrotu do pełni sprawności, ale na pewno zajmie on kilka miesięcy – mówiła pod koniec kwietnia, cytowana na stronie internetowej klubu.

Teraz jak mówi zawodniczka "pracuje dużo, ale z głową i cierpliwie." - Cieszę się, że zabieg mam za sobą. Teraz pracujemy nad zgięciem w kolanie i siłą mięśni. Trudno oszacować, kiedy wrócę do pełni sprawności. Postaram się zrobić wszystko, aby jak najszybciej pomóc zespołowi w walce o wyznaczone cele – powiedziała Natalia Mędrzyk.

Natalia Mędrzyk jest ósmą siatkarką, którą zobaczymy w przyszłym sezonie w zespole z Polic.

Skład Grupa Azoty Chemika Police na sezon 2020/21:
Rozgrywające: Marlena Kowalewska,
Atakujące:
Przyjmujące: Martyna Grajber, Wilma Salas, Natalia Mędrzyk
Środkowe: Iga Wasilewska, Katarzyna Połeć, Agnieszka Kąkolewska
Libero: Paulina Maj-Erwardt


  • 5
  • 0
  • 3
  • 0
  • 0