SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

PZPS, 22 czerwca 2020

Kino samochodowe w Wałbrzychu – odbierz wejściówkę!

W dniach 30 czerwca – 1 lipca w Wałbrzychu o godzinie 20:30 odbędą się dwa mecze reprezentacji Polski kobiet przeciwko drużynie Czech. Niestety trybuny są jeszcze niedostępne dla kibiców, ale chcemy dać Wam szansę na poczucie siatkarskich emocji i bycie jak najbliżej reprezentacji!

Pamiętamy jak licznie zjawiliście się w czasie meczów reprezentacji kobiet podczas Siatkarskiej Ligi Narodów w 2018 roku, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalne kino samochodowe zlokalizowane przy hali AQUA ZDRÓJ przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu.

Łącznie mamy dla Was po 50 bezpłatnych wjazdówek na każdy dzień meczowy! Aby je otrzymać wystarczy wysłać wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z informacją na który z dni chcielibyście otrzymać takowe prawo wjazdu. Do udziału w tej promocji nie jest wymagana rejestracja w Klubie Kibice, a to oznacza, że każdy z Was ma szansę w ten niecodzienny sposób obejrzeć zmagania reprezentantek Polski!

Jedna osoba może otrzymać tylko jedną wjazdówkę. Decyduje kolejność zgłoszeń!

pasek PZPS 2020 1

  • 8
  • 0
  • 9
  • 1
  • 0