Oficjalny Partner Serwisu

SPONSORZY GŁÓWNI

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 22 maja 2017

Skład reprezentacji Polski kobiet na Turniej Kwalifikacyjny do MŚ Kobiet 2018

 

Jacek Nawrocki, trener kadry narodowej kobiet w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej podał skład na Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata Kobiet 2018, który rozegrany zostanie od 23 do 28 maja na stołecznym Torwarze.

Player

Birthdate

Nationality

Position

L1-L2/C

1

TOKARSKA Maja

22/02/1991

POL

Middle-blocker

 

2

POLAŃSKA Gabriela

27/11/1988

POL

Middle-blocker

 

4

POLAK Patrycja

23/02/1991

POL

Outside-spiker

 

5

KĄKOLEWSKA Agnieszka

17/10/1994

POL

Middle-blocker

 

7

TOMSIA Berenika Katarzyna

18/03/1988

POL

Opposite

 

9

KRZOS Aleksandra

23/06/1989

POL

Libero

L2

10

EFIMIENKO Zuzanna

08/08/1989

POL

Middle-blocker

 

11

KALISZUK Tamara

20/03/1990

POL

Opposite

 

13

WITKOWSKA Agata

19/08/1989

POL

Libero

L1

14

WOŁOSZ Joanna

07/04/1990

POL

Setter

C

15

GRAJBER Martyna

28/03/1995

POL

Outside-spiker

 

16

MĘDRZYK Natalia

13/01/1992

POL

Opposite

 

17

SMARZEK Malwina

03/06/1996

POL

Opposite

 

20

PLEŚNIEROWICZ Marlena

09/01/1992

POL

Setter

 

NAWROCKI Jacek – trener

KAWKA Waldemar – II trener

KRZYSZTAŁOWICZ Błażej – asystent trenera

BARTODZIEJSKI Maciej – asystent trenera

ROMERO Eduardo – trener przygotowania fizycznego

WODZIŃSKI Radosław – statystyk

OLENDEREK Piotr – II statystyk

ZAJĄC Krzysztof – lekarz

KĄKOL Marcin – fizjoterapeuta

ANTCZAK Rafał – fizjoterapeuta

SZYSZKO Mariusz – rzecznik reprezentacji

TIETIANIEC Maciej – kierownik reprezentacji

TOMASZEWSKI Hubert – menadżer reprezentacji

 

Ceny biletów od 10 do 35 złotych – szczegóły eBilet.pl https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/mistrzostwa-swiata-w-pilce-siatkowej-kobiet/

Harmonogram turnieju:

23 maja

15.30 Słowacja – Czechy
18.00 Serbia – Islandia
20.30 Cypr – Polska

24 maja

15:30 Czechy – Serbia
18.00 Cypr – Słowacja
20.30 Polska – Islandia

25 maja

15.30 Serbia – Cypr 
18.00 Islandia – Czechy
20.30 Słowacja – Polska

27 maja

15.30 Cypr – Islandia
18.00 Słowacja – Serbia
20.30 Polska – Czechy

28 maja

15.30 Islandia – Słowacja
18.00 Czechy – Cypr
20.30 Serbia – Polska

Awans uzyska zwycięzca turnieju. Zespół z miejsca drugiego zagra w sierpniowym turnieju barażowym.

  • 0
  • 0
  • 17
  • 0
  • 0