SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot FIVB, 10 sierpnia 2016

Polska po zaciętym meczu pokonała we wtorek Iran 3:2. - Wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie - powiedział Michał Kubiak, kapitan biało-czerwonych.

Polska po zaciętym meczu pokonała we wtorek Iran 3:2. - Wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie - powiedział Michał Kubiak, kapitan biało-czerwonych.

Po meczu powiedzieli:
Stephane Antiga, trener reprezentacji Polski:
To był pokaz wielkiej siatkówki i poważny krok w kierunku ćwierćfinału. Spotkanie mogliśmy skończyć wcześniej, ale Iran świetnie zagrał w obronie. Po czwartym secie wynik meczu nadal był otwarty, ale cieszę się, że to my wygraliśmy, a kibice obejrzeli dwa bardzo dobre zespoły.

Michał Kubiak, kapitan reprezentacji Polski: To był dla nas ciężki mecz, ponieważ po drugim secie Irańczycy zaczęli lepiej grać. Wiedzieliśmy, że to będzie trudne spotkanie, ale wygraliśmy. Powinniśmy skończyć go w czwartym secie, ale przy wyniku 19:17 straciliśmy koncentrację. To się w sporcie zdarza.

Raul Lozano, trener reprezentacji Iranu: Wszystkie spotkania przeciwko Polsce są ciężkie i we wtorek nie było inaczej. Polscy zawodnicy zagrali lepiej na początku spotkania, ale potem moja drużyna poprawiła grę. To był wyrównany pojedynek. Gratuluję Polsce zwycięstwa, bo lepiej zagrała w końcówce spotkania. Myślę, że lepiej zagraliśmy, niż przeciwko Argentynie.

Saeid Marouf, kapitan reprezentacji Iranu: Wróciliśmy do gry w trzecim secie, ale myślę, że mieliśmy szansę wygrać też drugą partię. Spotkanie przegraliśmy przez własne błędy.

Shahram Mahmoudi, przyjmujący Iranu: Lepiej zagraliśmy w tym spotkaniu niż w pierwszym. Byliśmy w dobrej formie, ale w końcówce tie-breaka nie zagraliśmy dobrze i przegraliśmy mecz. Naprawdę jestem zły, ale musimy poprawić naszą grę. Jesteśmy dobrą drużyną  i jesteśmy gotowi do walki w kolejnych spotkaniach. Mam nadzieję, że zakwalifikujemy się do ćwierćfinału.

  • 0
  • 0
  • 21
  • 1
  • 0