SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, fot. FIVB, 8 sierpnia 2016

Po zdobyciu ostatniego punktu w meczu z Egiptem (3:0) polscy siatkarze wbiegli na boisko i ze sztabem szkoleniowym cieszyli się ze zwycięstwa. - Takie gesty tylko świadczą, że w drużynie jest dobra atmosfera - mówił po spotkaniu rozgrywający reprezentacji Polski Fabian Drzyzga.

Po zdobyciu ostatniego punktu w meczu z Egiptem (3:0) polscy siatkarze wbiegli na boisko i ze sztabem szkoleniowym cieszyli się ze zwycięstwa. - Takie gesty tylko świadczą, że w drużynie jest dobra atmosfera. Cieszy nas każdy zdobyty punkt, wygrany set, zwycięski mecz. Przyjechaliśmy tutaj wygrać z każdym i każdego rywala szanujemy - mówił po spotkaniu rozgrywający reprezentacji Polski Fabian Drzyzga.

Rozgrywający reprezentacji Polski zdradził, że w drużynie przed rozpoczęciem igrzysk nie było stresu. - Najtrudniejsze było tylko czekanie - powiedział. - W ostatnich dwóch-trzech dniach każdy tylko pytał kiedy będzie ten mecz, ile zostało do inauguracji. Teraz będzie łatwiej.

Fabian Drzyzga podkreślił, że na każdego rywala w Rio de Janeiro trzeba będzie uważać. - Nie ma tutaj łatwych przeciwników. Każdy przyjechał z chęcią pokazania się. Dziś zrobiliśmy swoje. Wieczorem rozpoczniemy przygotowania do następnego spotkania - dodał.

  • 0
  • 0
  • 27
  • 1
  • 0