SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

30 maja 2019

Zmagania siatkarzy plażowych wracają na płocką starówkę - już między 21 a 23 czerwca kibice letniej odmiany siatkówki będą mieli okazję oglądać najlepsze polskie pary, które zmagać się będą w turnieju rangi Grand Prix Polski. To już trzecia edycja Beach Volleyball Płock, rozgrywana w niezwykłej scenerii na Starym Rynku w Płocku.

Siatkówka plażowa gościła w sercu płockiej starówki rok temu i spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród uczestników. - Po organizacji poprzednich edycji naszego turnieju otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii zarówno na temat infrastruktury, lokalizacji jak i poziomu sportowego. Siatkówka plażowa to niezwykle widowiskowa dyscyplina, będąca sportem olimpijskim i mająca szerokie grono fanów. Wszystkie te aspekty sprawiły, że postanowiliśmy kontynuować nasz projekt i również w tym roku zapraszamy wszystkie pary do Płocka - mówi Jakub Malinowski z Fundacji Modern Sport, będącej organizatorem turnieju.

Tegoroczny Beach Volleyball Płock utrzyma rangę trzech gwiazdek. Ponownie w rywalizacji udział wezmą panowie, a zawody rozegrane zostaną na dwóch boiskach.  Warto dodać, że Stare Miasto w Płocku tydzień wcześniej gościć będzie inną plażową dyscyplinę. W połowie czerwca odbędzie się tam turniej PGNiG Summer Superligi, czyli cyklu mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. 

Pula nagród wynosi 16000zł. Najlepsze pary otrzymają dodatkowo nagrody rzeczowe, zaś na każdego uczestnika czekają pakiety startowe.

  • 3
  • 0
  • 11
  • 1
  • 0