SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 27 czerwca 2020

Maja Grodzka w ASOTRA Płomieniu Sosnowiec

- Poradzimy sobie z grą w pierwszej lidze - mówi Maja Grodzka, środkowa ASOTRA Płomienia Sosnowiec, beniaminka I ligi kobiet.

19294cDołączasz do Płomienia Sosnowiec po specyficznej przerwie, czego się spodziewasz ?
Tak, przerwa od siatkówki jest zdecydowanie za długa, ale myślę, że dzięki temu każda z nas przyjedzie na sezon przygotowawczy naładowana dodatkową energią do treningów i głodna gry jeszcze bardziej niż normalnie. Spodziewam się dobrej atmosfery w drużynie, dzięki której uda nam się zwyciężyć nie jeden mecz.

Życie beniaminkami nie jest łatwe trzeba będzie zapłacić frycowe?
Myślę, że na początku nikt nie będzie wiedział czego może się po nas spodziewać, jestem jednak pewna, że udowodnimy swoją grą, że przeciwnicy nie mogą nas lekceważyć. Jesteśmy dosyć młodym zespołem, ale każda z nas ma już pewne doświadczenie zdobyte podczas poprzednich sezonów. Patrząc na skład zespołu mogę powiedzieć, że poradzimy sobie z grą w I lidze

Wyznaczałaś sobie cele lub wyzwania do zrealizowania w tym sezonie ?
Tak, jak co roku mam wyznaczony swój cel, jeśli uda mi się go zrealizować na pewno go zdradzę. Jeśli chodzi o cel całego zespołu myślę, że musimy zacząć od małych rzeczy, na początku poznać się i zgrywać ponieważ jesteśmy beniaminkiem i nigdy nie grałyśmy wszystkie razem. Jeśli chodzi o tabelę to też wydaje mi się, że najważniejsze jest to, żeby być w ósemce, a później zrobić wszystko żeby walczyć o medale.

Czego możemy sie spodziewać kibice w tym sezonie?
Wielu emocjonujących meczów, dużo walki i serducha pozostawionego przez nas na boisku. Myślę, że jako młody zespół nie raz zaskoczymy przeciwnika i damy kibicom wiele powodów do radości.

Chcesz coś przekazać kibicom?
Drodzy kibice, mam nadzieję, że z waszym dopingiem i naszą grą wylądujemy wysoko w tabeli. Do zobaczenia.

  • 2
  • 0
  • 41
  • 0
  • 0