SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot. MOSiR Krosno Witold Lorenc, 27 października 2017

I liga kobiet: zapowiedź piątej kolejki

Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ przegrało z MKS E.Leclerc Radomką Radom 2:3 w meczu inaugurującym piątą kolejkę spotkań. Oba zespoły walczyły od pierwszej do ostatniej piłki. Siatkarki z Radomia nie załamały się, przegrywając 1:2.

- W końcówkach setów zabrakło nam doświadczenia. Byliśmy blisko zdobycia kompletu punktów - mówił trener gospodyń Tomasz Płaski.

W sobotę rozegrane zostaną kolejne mecze, a na plan pierwszy wysuwa się pojedynek lidera MKS-u Kalisz z wiceliderem Wisłą Warszawa.

Serbska środkowa Ivana Isailović w sezonie 2015/2016 z powodzeniem występowała w Wiśle. Teraz drugi rok reprezentuje MKS Kalisz. – Oczywiście, jestem bardziej zmobilizowana przed tym meczem niż przed poprzednimi. Myślę, że to jest normalne, kiedy grasz przeciwko swojemu klubowi. Każdy zawodnik ma taką samą dodatkową motywację – powiedziała  Ivana Isailović cytowana na stronie internetowej warszawskiego klubu. – Od początku widziałam, że mamy dobry zespół. Z doświadczenia, które mam grając trzeci sezon w pierwszej lidze mogę powiedzieć, że nie jestem zdziwiona, że wygrałyśmy wszystkie cztery spotkania.

W nadchodzący weekend SMS PZPS Szczyrk rozegra dwa mecze. W sobotę zmierzy się na wyjeździe z 7R Solna Wieliczka, a w niedzielę u siebie z AZS AWF Warszawa (16.00).

Wyniki i program piątej kolejki spotkań I ligi kobiet
27 października
Krosno Glass Karpaty AZS PWSZ - MKS E.Leclerc Radomka Radom 2:3 (25:15, 24:26, 25:21, 23:25, 13:15)

28 października
Uni Opole - Enea Energetyk Poznań (14.30)      
MKS Kalisz - Wisła Warszawa (17.00)
7R Solna Wieliczka - SMS PZPS Szczyrk (18.00)                 
AZS Politechniki Śląska Gliwice - Joker Świecie (18.00)                              
Grupa Azoty PWSZ Tarnów - AZS AWF Warszawa (18.00)

  • 1
  • 0
  • 25
  • 0
  • 0