SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Informacja prasowa, 3 lutego 2023

Zapraszamy do zgłaszania się na Ogólnopolski Turniej Dwójek Siatkarskich

Fundacja Huberta Jerzego Wagnera to nie tylko Memoriał, ale również  ogólnopolskie i międzynarodowe  siatkarskie turnieje dla dzieci i młodzieży.

- Po przerwie związanej z pandemią, z ogromnym zapałem i radością możemy powrócić do promocji piłki siatkowej i organizacji turniejów dla najmłodszych -  mówi Cezary Mróz, prezes Fundacji Huberta Jerzego Wagnera - Jest nam niezmiernie miło zaprosić dzieci na Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dwójek, który będzie doskonałą szansą na sprawdzenie swoich siatkarskich umiejętności i jednocześnie wspaniałą zabawą. Minisiatkówka rośnie w siłę, jest coraz bardziej popularna, od minisiatkówki swoją przygodę rozpoczynają Reprezentanci Polski. Liczymy na Waszą obecność!

Zapraszamy dziewczynki i chłopców z rocznika 2012 i młodsze. Na zgłoszenia mailowe na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. czekamy do 1 kwietnia 2023. 

Turniej organizowany jest pod honorowym patronatem prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej - Sebastiana Świderskiego oraz burmistrza Barczewa - Andrzeja Maciejewskiego. 

Zapraszamy do zgłaszania się na Ogólnopolski Turniej Dwójek Siatkarskich

  • 3
  • 1
  • 8
  • 0
  • 0