SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 17 lipca 2014

W środę w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale zakończyła się rywalizacja chłopców w Turnieju Nadziei Olimpijskich. W czwartek do walki przystąpiły dziewczyny.

Od poniedziałku do soboty w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS w Spale trwa podsumowywanie wielkich akcji Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Rozgrywane są Turnieje Nadziei Olimpijskich z udziałem kadr wojewódzkich. W środę rywalizację zakończyli chłopcy. W czwartek do gry przystąpiły dziewczęta.

Członek Prezydium Polskiego Związku Piłki Siatkowej i przewodniczący Wydziału d/s Młodzieży Waldemar Sagan "w imieniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej życzył uczestnikom zawodów sukcesów." - Jestem przekonany, że rywalizacja będzie przebiegała w atmosferze życzliwości i spełni swoje oczekiwania. Na zakończenie turnieju wyłoniona zostanie 24-osobowa grupa zawodniczek powołanych na Kampy 2014. Rozgrywki TNO służą wyłonieniu w województwach najbardziej uzdolnionej młodzieży, która w przyszłości będzie służyć polskiej siatkówce - powiedział Waldemar Sagan.

Losowanie grup turnieju dziewcząt.
A - Małopolskie, Podlaskie, Świętokrzyskie, Pomorskie
B - Mazowieckie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie, Dolnośląskie
C - Łódzkie, Warmińsko-Mazurskie, Lubelskie, Opolskie
D - Kujawsko-Pomorskie, Śląskie, Podkarpackie, Lubuskie

Podstawowym celem TNO jest przegląd uzdolnionej siatkarskiej młodzieży, pod kątem szkolenia centralnego. Zawody obserwowane będą przez trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski.

  • 2
  • 0
  • 30
  • 0
  • 0