SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, fot. Facebook Puha Volley, 17 lipca 2022

W Białej Podlaskiej rozpoczęły się Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

W Białej Podlaskiej rozpoczęły się Kampy Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Przez dwa tygodnie na obiektach miejscowej Akademii Wychowania Fizycznego młode zawodniczki i zawodnicy, pod kierunkiem trenerów kadr młodzieżowych, będą doskonalić swoje umiejętności.

- Wracamy po okresie pandemii na Kampy do  Białej Podlaskiej. Od czasu, gdy zdecydowaliśmy się na prowadzenie grup dziewcząt i chłopców w jednym ośrodku, ta lokalizacja stała się prawdziwą Mekką dla naszych potrzeb. Darzymy to miejsce szczególnym sentymentem z uwagi na dostępność obiektów sportowych i życzliwość ludzi. Łącznie 144 zawodników zawodników i ponad 30 trenerów zakwaterowanych w warunkach akademickich z dostępem do dwóch 4- sektorowych hal i jeszcze obiekty lekkoatletyczne do zajęć motorycznych dają możliwość ułożenia grafiku dla sześciu grup kadrowych zachowując komfort pracy podczas wszystkich zajęć - mówił Szef Wyszkolenia w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych, Zbigniew Krzyżanowski.

I dodał  - Kampy muszą mieć też swój klimat, który łączy atmosferę obozu harcerskiego oraz zgrupowania sportowego. Dostępność terenów zielonych, boisk i basenu na Akademii Wychowania Fizycznego daje ten niepowtarzalny urok rodzinnego pikniku w wolnym czasie. Tam chcemy wracać.

22903c


  • 14
  • 0
  • 16
  • 0
  • 0