SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, 18 marca 2022

Ćwierćfinały MP młodzików - dzień I

W ośmiu miastach rozpoczęły się turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski młodzików.

Ozorków
podgrupa A
Karpaty MOSiR Krosno -  VitaSun MKS Będzin  0:2 (23:25, 22:25)    
VitaSun MKS Będzin - MKS Bzura Ozorków 0:2 (16:25, 14:25)       
MKS Bzura Ozorków - Karpaty MOSiR Krosno  

podgrupa B
UMKS Kęczanin Kęty - EKS Skra Bełchatów  2:1 (26:28, 25:16, 18:16)     
EKS Skra Bełchatów  - UKS SMS Joker Piła  2:1 (20:25, 26:24, 15:10)    
UKS SMS Joker Piła - UMKS Kęczanin Kęty

Kraków
podgrupa A
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS - LTS Feniks Leżajsk 2:0 (25:9, 25:11)      
LTS Feniks Leżajsk - SMS Sparta Kraków 0:2 (23:25, 12:25)       
SMS Sparta Kraków  - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki  TCS   

podgrupa B
KS Wifama Łódź  - SKPS Dunajec Nowy Sącz  2:1 (25:19, 15:25, 15:6)     
SKPS Dunajec Nowy Sącz  - AKS V LO Rzeszów  0:2 (13:25, 23:25)  
AKS V LO Rzeszów - KS Wifama Łódź

Międzyrzecz
podgrupa A
UKS AMS Opole - Chemeko System Gwardia Wrocław Academy 0:2 (14:25, 16:25)   
UKS Jedynka Międzyrzecz - Chemeko System Gwardia Wrocław Academy  2:0 (25:17, 25:20)       
UKS Jedynka Międzyrzecz -  UKS AMS Opole       

podgrupa B
BBTS Włókniarz Bielsko-Biała  - GSZS 17 Gorzów Wielkopolski 2:0 (25:17, 25:11)  
UKS Koral Wrocław  - GSZS 17 Gorzów Wielkopolski  2:0 (25:15, 25:14)       
UKS Koral Wrocław  - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 

Jastrzębie
podgrupa A
IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice - COCON Korona Olesno  2:0 (25:12, 25:9)     
COCON Korona Olesno - Jastrzębski Węgiel   0:2 (8:25, 16:25)    
Jastrzębski Węgiel - IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice      

podgrupa B
MKST Astra Nowa Sól - UKS Jedynka Jaworzno 2:0 (25:18, 25:13)      
UKS Jedynka Jaworzno - MMKS Kędzierzyn-Koźle 0:2 (15:25, 22:25)       
MMKS Kędzierzyn-Koźle - MKST Astra Nowa Sól

Poznań
podgrupa A
KaEmKA Starogard Gdański - Volley Wałcz  2:0 (25:20, 25:20)      
Volley Wałcz - IUKS Jedynka Poznań 0:2 (9:25, 16:25)       
IUKS Jedynka Poznań - KaEmKA Starogard Gd.        

podgrupa B
TS Koset Grudziądz - UKS Piast Krotoszyn 0:2 (18:25, 16:25)       
UKS Piast Krotoszyn - KS Stocznia Darłowo M&W  2:0 (25:22, 25:16)      
KS Stocznia Darłowo M&W - TS Koset Grudziądz

Bydgoszcz
podgrupa A
Akademia Siatkówki 13 Koszalin - UKS Jasieniak 2:0 (25:19, 25:19)      
UKS Jasieniak - BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz 0:2 (10:25, 22:25)       
BKS Chemik Siatkówka Bydgoszcz - Akademia Siatkówki 13 Koszalin        

podgrupa B
ENEA Energetyk Poznań - NTS Trójka Nakło 2:0 (25:18, 25:19)      
NTS Trójka Nakło - Trefl Gdańsk SA 0:2 (6:25, 17:25)       
Trefl Gdańsk SA - ENEA Energetyk Poznań

Biała Podlaska
podgrupa A
SUKSS Suwałki - UKS Iskra Warszawa 0:2 (26:28, 20:25)       
KS Serbinów Biała Podlaska - UKS Iskra Warszawa  2:1 (13:25, 25:22, 15:12)
UKS Serbinów Biała Podlaska - SUKSS Suwałki        

podgrupa B
SMS IKS Atak Ostróda - UKS Olimp Opole Lubelskie 2:1 (25:23, 18:25, 15:12)       
UKS Olimp Opole Lubelskie - Metro Warszawa 0:2 (6:25, 15:25)       
Metro Warszawa - SMS IKS Atak Ostróda

Olsztyn
podgrupa A
UMKS MOS Wola Warszawa - BAS Białystok    2:0 (25:11, 25:13)   
BAS Białystok -  AZS UWM Olsztyn  0:2     
AZS UWM Olsztyn - UMKS MOS Wola Warszawa        

podgrupa B
TPS Lublin - MKS Truso Elbląg 2:0 (25:17, 25:23)       
MKS Truso Elbląg - Tytani Białystok  0:2 (10:25, 12:25)     
Tytani Białystok - TPS Lublin

  • 4
  • 3
  • 12
  • 0
  • 0