SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Janusz Uznański - Rzecznik Polskiego Związku Piłki Siatkowej, 16 grudnia 2020

Spotkanie z kluczowym sojusznikiem Polskiej Siatkówki

PKN ORLEN S.A. od wielu lat jest bardzo ważnym sojusznikiem Polskiej Siatkówki. Koncern sukcesywnie wspiera polski sport. To wsparcie było bardzo ważne w kończącym się roku – roku, w którym ramy sportowej aktywności wyznaczała pandemia koronawirusa.

Podczas dzisiejszego spotkania Jacka Kasprzyka – Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej z Agatą Pniewską –  Dyrektor Biura Marketingu Sportowego, Sponsoringu i Eventów PKN ORLEN S.A. podsumowano sezon 2020.  Sezon szczególny, bardzo trudny, kształtowany przez kolejne fale pandemii. Dzięki przychylności i solidarnej postawie naszych sponsorów i resortu sportu reprezentacje narodowe wszystkich kategorii wiekowych przeprowadziły niemal pełne przygotowania do imprez docelowych. Kadry młodzieżowe wzięły udział w mistrzostwach Starego Kontynentu, a reprezentacje seniorskie, jak jedne z nielicznych na świecie mogły rozegrać spotkania towarzyskie – naturalnie z zachowaniem wszelkich obostrzeń związanych z bezpieczeństwem sanitarnym. Dla PZPS było to bardzo poważne wyzwanie organizacyjne.

Partnerskie relacje z ORLEN-em pozwoliły także na dokończenie rywalizacji klubowej o młodzieżowe mistrzostwa Polski oraz finału ORLEN Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej.

Wszystkie wspomniane wydarzenia mogły się odbyć dzięki harmonijnej współpracy z sojusznikami Polskiej Siatkówki, którzy w tym trudnym czasie udzielili niezbędnego wsparcia, wsparcia które zaprocentuje w kolejnych latach. Udało się bowiem zachować niemal pełny cykl szkoleniowy. – To bezcenne, ze mamy niezawodnych przyjaciół naszej dyscypliny, którzy w tak trudnych okolicznościach udzielili nam nieocenionego wsparcia. Dziękuję Prezesowi Danielowi Obajtkowi, pracownikom PKN ORLEN i wszystkim naszym partnerom za szczególnie cenną pomoc w kończącym się roku. Jestem przekonany, że odwdzięczymy się sukcesami w roku 2021 – podsumował Szef PZPS.

  • 7
  • 4
  • 36
  • 0
  • 1