SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, fot. Piotr Sumara, 27 maja 2019

Reprezentacje regionów na Turnieje Nadziei Olimpijskich

Od piątku do niedzieli w Nowym Dworze Mazowieckim (Region Wschód), Policach (Północ), Rzeszowie (Południe) i Twardogórze (Zachód) rozegrane zostały Regionalne Turnieje Nadziei Olimpijskich dziewcząt i chłopców, po których wybrano reprezentacje regionów. Zagrają one w Ogólnopolskich Turniejach Kadr Nadziei Olimpijskich - od 9 do 11 czerwca w Spale (chłopcy) oraz od 12 do 14 czerwca w Szczyrku (dziewczęta).

Turnieje RTNO stanowiły element naboru uzdolnionej młodzieży do Niepublicznych Szkół Mistrzostwa Sportowego PZPS w Spale i Szczyrku w kontekście szkolenia przyszłych reprezentantek i reprezentantów Polski w kategorii seniora.

POŁUDNIE - dziewczęta
Zuzanna Karpińska (Łódzkie), Natalia Wielgus (Łódzkie), Maja Kruczek (Małopolskie), Julia Bartczak (Łódzkie), Alicja Jaryszek (Łódzkie), Julia Lenik (Podkarpackie), Olga Musial (Podkarpackie), Julia Kleszcz (Łódzkie), Dominika Salach (Podkarpackie), Klaudia Łyduch (Małopolskie), Natalia Dródż (Łódzkie), Martyna Łabuz (Małopolskie), Dagmara Pasik (POdkarpackie), Emilia Piotrowska (Świętokrzyskie).

Trenerzy: Michał Łukowicz (Podkarpackie), Robert Gierlach (Podkarpackie), Janusz Pasiut (Małopolskie)

chłopcy
Olaf Warchałowski (Podkarpackie), Igor Michalski (Małopolskie), Gracjan Machnica (Podkarpackie), Jakub Stalmach (Łódzkie), Jędrzej Mazurkiewicz (Podkarpackie), Kamil Laszuk (Małopolskie), Marcel Hendzelewski (Łódzkie), Wojciech Nowak (Świętokrzyskie), Bartłomiej Ryba (Małopolskie), Witold Dereń (Podkarpackie), Marek Krzywonos (Małopolskie), Maciej Piątek (Świętokrzyskie), Przemysław Mróz (Małopolskie), Kacper Socha (Łódzkie)

Trenerzy: Jacek Podpora (Podkarpackie), Tomasz Gajewski (Małopolskie), Kamil Książek (Podkarpackie)

ZACHÓD - dziewczęta
Klaudia Czerwik (Dolnośląskie), Ewelina  Kolanek (Śląskie), Natalia Kecher (Dolnośląskie), Aleksandra Gołębiewska (Dolnośląskie), Monika  Łotecka (Śląskie), Edyta Wacławczyk (Śląskie), Paulina Jagła (Śląskie), Zuzanna Wieczorek (Dolnośląskie),  Oliwia Pietrzak (Dolnośląskie), Maja Gulka (Opolskie), Jualia Olszewska (Dolnośląskie), Katarzyna Borek (Śląskie),  Barbara Włodarczyk (Dolnośląskie), Wiktoria Aniszewska (Dolnośląskie)

Trenerzy: Andrzej Brzezinka (Wodzisław), Wojciech Ząbek (Świdnica), Paweł Wrzeszcz (Pszczyna)

chłopcy
Kamil Strzymszok (Śląskie), Sergiusz Serafin (Opolskie), Kacper Rugała (Dolnośląskie), Dominik Rakowski (Śląskie), Jakub  Kaliszuk (Śląskie), Adam Szewiński (Śląskie), Szymon Hasiak (Opolskie), Oskar Pieknik (Dolnośląskie), Olaf Dzienkowski (Śląskie), Piotr Lech (Dolnośląskie), Olaf Łukasik (Śląskie), Michał Kowalski (Lubuskie), Jakub Jezierski (Lubuskie), Michał Buszkiewicz (Dolnośląskie)

Trenerzy: Wojciech Kasperski (Rybnik), Tomasz Barański (Wrocław), Paweł Potoczak (Nysa)

WSCHÓD - dziewczęta
Wiktoria Zagumny (Mazowieckie), Karolina Staniszewska (Mazowieckie), Julia Grzelak (Mazowieckie), Patrycja Łabucka (Mazowieckie), Barbara Latos (Mazowieckie), Amelia Kowalska (Mazowieckie), Julia Kielak (Mazowieckie), Julia Żelazek (Mazowieckie), Gabriela Jachimczyk (Warmińsko-Mazurskie), Edyta Fiedorowicz (Warmińsko-Mazurskie), Martyna Tołkaczewska (Warmińsko/Mazurskie), Urszula Łunio (Warmińsko-Mazurskie), Klara Kuczyńska (Podlaskie), Iga Barczewska (Lubelskie)  

Trenerzey: Cezary Tulin (Mazowieckie), Piotr Stasiewicz (Warmińsko-Mazurskie), Wojciech Samulewski (Warmińsko-Mazurskie)

chłopcy
Marcin Ciok (Mazowieckie), Oliwier Gościański (Mazowieckie), Jakub Linkiewicz (Mazowieckie), Adam Michalczuk (Mazowieckie), Tymon Tomaszewski (Mazowieckie), Marcel Orzechowski (Mazowieckie),  Jan Lizińczyk (Mazowieckie),  Adam Ostrowski (Mazowieckie), Maciej Sitarski (Mazowieckie),Mikołaj Przygodzki (Mazowieckie), Szymon Koniuszewski (Mazowieckie), Adam Topolewski (Warmińsko-Mazurskie),Oliwier Tłoczkowski (Warmińsko-Mazurskie), Beniamin Olechnowicz (Warmińsko-Mazurskie)  

Trenerzy: Sławomir Petrowicz (Mazowieckie), Dariusz Kuźma (Lubelskie), Mariusz Cichoń (Mazowieckie)

PÓŁNOC - dziewczęta
Pola Janicka (Wielkopolskie), Łucja Sipurzyńska (Wielkopolskie), Olga Kędziora (Wielkopolskie), Natalia Bandurska (Kujawsko-Pomorskie), Julia Markiewicz (Zachodnipomorskie), Nikola Parada (Zachodniopomorskie), Zuzanna Łucka (Wielkopolskie), Amelia Senica (Kujawsko-Pomorskie), Zuzanna Pieniak (Wielkopolskie), Zofia Majsnerska (Wielkopolskie). Martyna Filoda (Wielkopolskie), Laura Celnik-Chudek (Kujawsko-Pomorskie), Nadia Kaczmarek (Wielkopolska), Emilia Jurek (Wielkopolskie)

Trenerzy: Marek Tuszyński (Wielkopolskie), Jerzy Komorowski (Kujawsko-Pomorskie), Emil Wysocki (Zachodnipomorskie)

chłopcy
Oliwer Siwicki (Kujawsko-Pomorskie), Nikodem Wiśniewski (Wielkopolskie), Szymon Adamczyk (Pomorskie), Piotr Kuras (Pomorskie), Miłosz Prus (Pomorskie), Kacper Kopczyński (Pomorskie), Aleksander Bebel (Kujawsko-Pomorskie), Mateusz Żak (Pomorskie), Kacper Myśków (Pomorskie), Jakub Drzewiecki (Kujawsko-Pomorskie), Mateusz Budziński (Kujawsko-Pomorskie), Kasjan Gwiazdowski (Wielkopolskie), Wojciech Malinowski (Kujawsko-Pomorskie), Wojciech Sawiełajc (Kujawsko-Pomorskie).

Trenerzy: Bartosz Zaparucha (Kujawsko-Pomorskie), Mariusz Świst (Pomorskie), Piotr Robakowski (Wielkopolskie)

 

  • 5
  • 0
  • 46
  • 0
  • 2