SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Filip Grądek, 3 maja 2019

MP Młodzików 2019 w Krośnie Odrzańskim

Od 3 do 5 maja w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 w Krośnie Odrzańskim rozgrywane będą mecze w ramach Finału Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej. Głównym sponsorem turnieju jest PKN ORLEN.

O zwycięstwo walczyć będzie osiem zespołów, podzielonych na dwie grupy (po kliknięciu w link dostępne są prezentacje wideo poszczególnych drużyn):

GRUPA I

BKS 

DMKS 

 Odrzańskie

GRUPA II

UMKS 

UKS 

KS 

Tytułu mistrza w tej kategorii wiekowej broni Jastrzębski Węgiel, który w ostatnich pięciu latach cztery razy kończył turniej na podium – do tego trzykrotnie na najwyższym stopniu. Obok Jastrzębian warszawski UMKS MOS Wola to jedyna drużyna „powracająca” z zeszłorocznego finału. Ambicji nie brakuje na pewno ani zespołom z historią sukcesów w MMP, ani debiutującym w finale mistrzostw, takim jak gospodarze turnieju Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie – drużyna, będąca wspólnym przedsięwzięciem klubów MLKS Volley Gubin i SKS Tęcza Krosno Odrzańskie.

W ciągu trzech dni turnieju drużyny rozegrają w sumie 18 spotkań. Szczegółowy harmonogram oraz linki do wyników na żywo i transmisji poniżej:

terminarz młodzicy

Wyniki na żywo: http://www.vispolska.pl/tv.php?id=3

Galerie, linki do transmisji i inne informacje: http://www.vispolska.pl/pzps/dokumentacja-mp-mlodzikow-2019/

 

  • 5
  • 5
  • 51
  • 0
  • 0