SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 11 czerwca 2013

Od piątku do niedzieli 20 zespołów z całej Polski weźmie udział w 8. Memoriale Arkadiusza Gołasia.

Dwadzieścia zespołów zagra od piątku do niedzieli w Ostrołęce w 8. Memoriale Arkadiusza Gołasia.

- Wystąpią zawodnicy z rocznika 1998 i młodsi. Chciałem zaprosić wszystkich finalistów mistrzostw Polski młodzików, ale niestety w tym samym czasie jest Gimnazjada w Radomiu – powiedział organizator Mamoriału Lucjan Łomacz. – Organizując Memoriał chcemy uczcić pamięć naszego znakomitego siatkarza, którego talent został odkryty w naszym mieście.

Na Memoriał Arkadiusza Gołasia przyjadą zespoły z całej Polski. – Będą zawodnicy z Elbląga, Ełku, Olsztyna, Wołomina i Połańca. Zobaczymy zespoły z mniejszych miejscowości oraz z tych klubów, które od lat znane są ze znakomitej pracy z młodzieżą. Przyjadą  m.in. AKS Rzeszów, MOS Wola Warszawa czy Metro Warszawa. Sami wystawimy dwie drużyny – dodaje Lucjan Łomacz.

Rywalizacja zacznie się w piątek o 10.00. Zakończenie i uroczystość zamknięcia Memoriału zostały zaplanowane na 13.00 w niedzielę.

Arkadiusz Gołaś (1981-2005), olimpijczyk z Aten. Zginął 16 września 2005 roku w wypadku samochodowym na austriackiej autostradzie A2 w Griffen koło Klagenfurtu. 22 września 2005 został pochowany na cmentarzu parafialnym w Ostrołęce.

  • 3
  • 0
  • 42
  • 0
  • 0