SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KS, 27 sierpnia 2014

FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014 zbliżają się wielkimi krokami.

FIVB MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014 zbliżają się wielkimi krokami.

Dorośli kibice gremialnie szykują się na to wspaniałe sportowe wydarzenie. PZPS i Miasta Gospodarze szykują strefy kibica, promocyjne imprezy, wystawy. Natomiast o młodzieży nie zapomniało Ministerstwo Sportu i Turystyki, Fundacja Polska Siatkówka oraz Miasta Gospodarze, które zaplanowały również wielkie wydarzenie dla dzieci i młodzieży organizując MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ POLSKA 2014. Odbędą się one w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Bydgoszczy, a zapraszają na nie również Kinder + Sport i Mikasa.

Katowicach, w których MINI MISTRZOSTWA ŚWIATA potrwają najdłużej, bo od 1 do 20 września 2014 r. do wspólnej zabawy zapraszają Ministerstwo Sportu i Turystyki, Fundacja Polska Siatkówka, Miasto Katowice, Kinder + Sport, Mikasa oraz organizator techniczny UKS Sokół 43 
Natomiast 21 września na boiska zaprosimy kibiców posiadających wejściówki na mecze finałowe. Będzie jedyna okazja, aby stać się posiadaczem własnego medalu, będącego wierna kopią oryginalnych medali, które zostaną wręczone zwycięskim reprezentacjom uczestniczącym w „DUŻYM” Mundialu.

  • spotykamy sie 1 września o godzinie 10.30 - gramy od 11.00 do godziny 13
  • 3 września z zawodnikami reprezentującymi szkoły ponadgimnazjalne spotykamy się o 9.00 (rejestracja) grać zaczynamy o 10.00 do 13.00
  • 5 września z gimnazjalistami spotykamy się o godzinie 9.00
  • 6 września z uczniami szkół podtsaowych spotykamy sie o godzinie 9.00

Organizatorzy przyjęli wstępne założenia, że w rozgrywkach wezmą uczniowie i uczennice katowickich szkół, występujące w ośmioosobowych mieszanych drużynach 4 zawodniczki i 4 zawodników.
Do udziału zostaną zaproszeni również kibice, jednak ostateczna formuła turnieju zostanie ustalona po weryfikacji zgłoszeń ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponad gimnazjalnych. Organizatorzy planują udział, maksymalnie 16 drużyn w każdej kategorii.
Zaczynamy w dniu 1 września br. rozgrywkami OPEN, czyli na boiskach zobaczymy młodzież bez względu na wiek i szkołę. Będziemy mogli zagrać w parach, trójkach, czy w tradycyjnych zespołach 6 osobowych (oczywiście każda drużyna musi posiadać pełnoletniego opiekuna)
Udziałem w MMŚ zainteresowana jest młodzież z krajów, których drużyny będą występować w Katowicach.

Uczestnicy MMŚ będą mieli okazję spotkać się z siatkarzami, jak i również innymi znanymi osobistościami, które już zapowiedziały swój udział w wydarzeniu. Kogo spotkamy w Katowicach tego jeszcze na 100% nie wiemy. Wziąść udział w konkursach i zabawach.

Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekać będzie okazały puchar i prestiżowy tytuł Mini Mistrza Świata. Adepci siatkówki będą mogli poczuć się jak uczestnicy prawdziwego Mundialu, bowiem swoje mecze rozgrywać będą w tych samym czasie co drużyny uczestniczące w FIVB MISTRZOSTWACH ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkową koszulkę, pamiątkowy medal i drobne upominki związane z mistrzostwami.

Celem Mini Mistrzostw Świata nie jest jedynie promocja Mundialu, a przede wszystkim propagowanie siatkówki i sportowej rywalizacji wśród dzieci i młodzieży.

Dlatego zapraszamy chętnych do udziału w imprezie, która na pewno zostanie zapamiętana na długo.

Przed podjęciem decyzji o zgłoszeniu prosimy przeczytać REGULAMIN, prosimy również o wypełnienie obowiązkowych dokumentów, bez których zgłoszenie drużyny do udziału w MMŚ będzie nie możliwe.

Zgłoszenia prosimy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w temacie należy wpisać „zgłoszenie MMŚ – kategoria szkoła …” (podstawowa lub gimnazjalna lub ponadgimnazjalna) – decyduje kolejność zgłoszeń !!!

Opiekunowie drużyn z wypełnionymi formularzami zgłoszeniowymi, zgodami opiekunów na udział dziecka w MMŚ dokonują w pierwszym dniu turnieju (w danej kategorii wiekowej), formalnego zgłoszenia drużyny, później to już tylko emocje związane ze sportową rywalizacją.

  • 0
  • 0
  • 18
  • 0
  • 0