SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jerzy Sasorski - Oficer prasowy EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie, 15 maja 2017

Już jutro uruchomienie zegara EUROVOLLEY POLAND 2017 w Krakowie

 

16 maja 2017 roku, na 100 dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017; w Krakowie uruchomiony zostanie specjalny zegar odliczający czas do rozpoczęcia turnieju.

Uroczyste uruchomienie zegara, na które zapraszają Jacek Majchrowski – Prezydent Krakowa, Miasta-Gospodarza EUROVOLLEY POLAND 2017 i Jacek Kasprzyk – Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej rozpocznie się o 11.30 na rondzie Matecznego.

W trakcie uroczystości wręczone zostaną także oficjalne nominacje dla krakowskich Ambasadorów Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017, którzy są znakomitymi postaciami polskiej i krakowskiej siatkówki.

Przygotowanych zostało wiele atrakcji i pamiątek związanych z EUROVOLLEY POLAND 2017, w tym specjalnego czeku-biletu na wszystkie mecze w Krakowie.

Po specjalnym odliczaniu zegar uruchomiony zostanie punktualnie o 12.00.

Przedstawicieli mediów zapraszamy o 11.40 na briefing z udziałem Jacka Majchrowskiego – Prezydenta Miasta Krakowa i Jacka Kasprzyka – Prezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Przypomnijmy – Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej rozpoczną się 24 sierpnia 2017 roku, a oficjalne Ceremonia i Mecz Otwarcia: Polska – Serbia nastąpi na PGE Narodowym.

Turniej rozegrany zostanie w czterech miastach: Gdańsku, Szczecinie, Katowicach i Krakowie.

Kraków jest Miastem-Gospodarzem, w którym turniej potrwa najdłużej. W fazie grupowej (grupa C) zaprezentują się siatkarze Rosji, Bułgarii, Słowenii i Hiszpanii – mecze odpowiednio: 24, 26, 28 sierpnia 2017 roku. 30 sierpnia odbędzie się faza play off, a dzień później ćwierćfinały. 2 września w rywalizacji pozostaną już tylko cztery najlepsze zespoły Starego Kontynentu, które rozegrają półfinały. 3 września będzie ostatnim dniem turnieju, w którym toczyć się będzie walka o brązowy i złoty medal Mistrzostw Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017. Wszystkie spotkania rozgrywane będą o 17.30 i 20.30.

Dodamy także, że w przypadku powodzenia w fazie grupowej kolejne mecze z udziałem reprezentacji Polski odbywać się będą właśnie w Krakowie.

Przypominamy jednocześnie, że już pod koniec ubiegłego roku rozpoczęła się sprzedaż biletów na wszystkie spotkania EUROVOLLEY POLAND 2017.

Szczegóły:  https://www.ebilet.pl/sport/sporty-druzynowe/siatkowka/

Niebawem poinformujemy o kolejnej fazie przedsprzedaży i sprzedaży na niezwykłe Ceremonię i Mecz Otwarcia na PGE Narodowym – 24 sierpnia, 18.30: Polska – Serbia.

Szczególnie docenieni zostaną wierni kibice, którzy już posiadają bilety na Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 lub też w latach 2015-2017 towarzyszyli naszym reprezentacjom w ich zmaganiach. To oni będą mogli wziąć udział w przedsprzedaży.

W przedsprzedaży uczestniczyć mogą osoby, które:

  1. Nabyły lub nabędą jakikolwiek bilet/bilety na inne mecze EUROVOLLEY POLAND 2017: grupowe, play off, ćwierćfinałowe, półfinałowe, o medale (z wyjątkiem terminów, w których prowadzona będzie przedsprzedaż na Ceremonię i Mecz Otwarcia EUROVOLLEY POLAND 2017 na PGE Narodowym).
  2. W latach 2015-2017 drogą internetową nabyły bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski (kobiet i mężczyzn), w tym również na tegoroczne i wyraziły zgodę na otrzymywanie newslettera eBilet.pl.

Każdy z kibiców spełniających jedno z powyższych kryteriów otrzyma specjalny link umożliwiający udział w przedsprzedaży.

Jednocześnie przypominamy, że rozpoczęł się akcja:

#ZWYCIĘŻAJ W KRAKOWIE! KRAKOWSKIE MINI MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE SIATKOWEJ

Kraków Miasto-Gospodarz Mistrzostw Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn EUROVOLLEY POLAND 2017 oraz Polski Związek Piłki Siatkowej serdecznie zapraszają do udziału w Mini Mistrzostwach Europy w Piłce Siatkowej.

Nasza propozycja skierowana jest do wszystkich mieszkańców Krakowa, ponieważ rywalizacja odbędzie się w różnych kategoriach wiekowych oraz w podziale na płci.  Podczas rozgrywek wyłonione zostaną najlepsze zespoły wśród  krakowskich szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz drużyn amatorskich. Nazwa turnieju nawiązuje do hasła promującego Kraków Miasto-Gospodarza EUROVOLLEY POLAND 2017 – #ZwyciężajwKrakowie! #VictoryinKrakow!

#ZwyciężajwKrakowie! Krakowskie Mini Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej zostaną rozegrane w trzech fazach. Najpierw, spośród zgłoszonych drużyn, w każdej kategorii w drodze eliminacji wyłonionych zostanie 16 drużyn, które wezmą udział w turnieju głównym! Na tym etapie każdemu zespołowi, umownie zostanie przyporządkowana nazwa kraju występującego w turnieju finałowym zawodowych mistrzostw, które odbędzie się w Polsce na przełomie sierpnia i września. Następnie, drużyny będą walczyły ze sobą w grupach o awans do finału imprezy.

Dla najlepszych drużyn ufundowane zostaną nagrody w postaci gadżetów i pamiątek związanych z EUROVOLLEY POLAND 2017 oraz biletów na mecze rozgrywane w TAURON Arenie Kraków. Dla zwycięskich drużyn w kategoriach szkolnych przewidziano również dodatkową niespodziankę.

Zgłoszenia do #ZwyciężajwKrakowie! krakowskich Mini Mistrzostw Europy przyjmowane są poprzez formularz, który można znaleźć pod adresem:www.eurovolley2017.com/turniejzwyciezajwkrakowie.

Zapisy potrwają do 21 maja. Na podstawie liczby zgłoszeń zostanie określony dokładny system rozgrywania eliminacji oraz poszczególnych meczów.

Rozgrywki będą przeprowadzone w Krakowie, w halach Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków przy ul. Reymonta 22. Rozpoczęcie gier eliminacyjnych wstępnie planowane jest na 25-26 maja.

Turniej główny rozpocznie się 1 czerwca. W tym dniu przewidziana została również uroczystość prezentacji oficjalnej maskotki mistrzostw.

Finał krakowskich Mini Mistrzostw Europy odbędzie się 10 czerwca.

Organizatorzy: Gmina Miejska Kraków i Polski Związek Piłki Siatkowej serdecznie zapraszają do udziału i zgłoszeń pod adresem: www.eurovolley2017.com/turniejzwyciezajwkrakowie.

  • 0
  • 0
  • 36
  • 0
  • 2