SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

KP, Facebook MOS Wola Warszawa, 27 marca 2022

Półfinały MP juniorów młodszych - dzień III

W czterech miastach - Warszawie, Rzeszowie, Częstochowie i Jastrzębiu -  zakończyły się turnieje półfinałowe mistrzostw Polski juniorów młodszych. Po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zakwalifikowały się do finałów.

Wyniki turniejów półfinałowych mistrzostw Polski juniorów:
Grupa I Warszawa
piątek
UMKS MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk 3:0 (32:30, 26:24, 25:15)
SMS Sparta AGH Kraków - ENEA Energetyk Poznań 0:3 (23:25, 23:25, 18:25)

sobota
Trefl Gdańsk - ENEA Energetyk Poznań 2:3 (25:22, 25:22, 18:25, 23:25, 12:15)
UMKS MOS Wola Warszawa - SMS Sparta AGH Kraków 3:0 (25:21, 25:17, 25:14)

niedziela
SMS Sparta AGH Kraków - Trefl Gdańsk 3:2 (25:21, 17:25, 18:25, 25:17, 15:11)
ENEA Energetyk Poznań - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (22:25, 25:19, 21:25, 21:25)

Awans: UMKS MOS Wola Warszawa, ENEA Energetyk Poznań

Grupa II Rzeszów
piątek
AKS V LO Rzeszów – BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 2:3 (25:17, 29:31, 21:25, 25:22, 12:15)
KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS – UKS MKS MDK Warszawa 3:0 (25:12, 25:22, 25:21)

sobota
BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa – UKS MKS MDK Warszawa 3:1 (25:21, 22:25, 25:23, 25:23)
AKS V LO Rzeszów – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS 1:3 (25:18, 23:25, 17:25, 25:27)

niedziela
KS Lechia Tomaszów Mazow. TCS – BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa 0:3 (17:25, 15:25, 17:25)
UKS MKS MDK Warszawa – AKS V LO Rzeszów 0:3 (17:25, 17:25, 20:25)

Awans: BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS

Grupa III Częstochowa
piątek
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – KPS Chełmiec Wałbrzych 3:0 (25:23, 26:24, 25:23)
UKS SMS Joker Piła – Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 1:3 (25:23; 21:25; 19:25; 22:25)

sobota
KPS Chełmiec Wałbrzych – Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy 3:1 (29:27, 19:25, 25:19, 25:22)
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – UKS SMS Joker Piła 3:1 (25:21, 25:15, 23:25, 25:15)

niedziela, 27.03.2022
UKS SMS Joker Piła – KPS Chełmiec Wałbrzych 0:3 (17:25, 14:25, 12:25)
Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa – Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy  3:2 (25:20, 24:26, 25:23, 25:27, 15:9)

Awans: Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa, KPS Chełmiec Wałbrzych

Grupa IV Jastrzębie
piątek
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - MMKS ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 3:0 (25:11, 25:17, 25:12)
 IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice - KS Metro Warszawa  0:3 (16:25, 14:25, 19:25)

sobota
MMKS ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - KS Metro Warszawa 0:3 (19:25, 15:25, 12:25)
Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel - IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice 3:0 (25:19, 25:14, 25:15)

niedziela
IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice - MMKS ZAKSA Kędzierzyn - Koźle 3:1 (25:19, 12:25, 25:20, 25:19)
KS Metro Warszawa -  Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 0:3 (18:25, 17:25, 13:25)

Awans: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel, KS Metro Warszawa

  • 6
  • 0
  • 12
  • 0
  • 1

Podobne newsy


Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/admin/domains/pzps.pl/public_html/modules/mod_related_items_joomir/helper.php on line 52