SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

29 lutego 2020

MP juniorów młodszych

Od czwartku do niedzieli w Wałbrzychu, Krakowie, Zielonej Górze, Olsztynie, Policach, Rzeszowie, Suwałkach i Białej Podlaskiej rozegrywane były turnieje ćwierćfinałowe mistrzostw Polski juniorów młodszych. Po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinału.

W czwartek i piątek odbyła się rywalizacja w podgrupach, a w sobotę i niedzielę rozegrane zostały decydujące o awansie spotkania.

Program i wyniki turniejów:
Grupa I Wałbrzych
podgrupa A
czwartek TS Chełmiec Aqua-Zdrój Wałbrzych - KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki  0:3 (17:25, 22:25, 16:25)     
piątek KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki - UKS Budowlanka Toruń  3:0 (25:12, 25:22, 25:15)     
piątek UKS Budowlanka Toruń - Chełmiec Wałbrzych  0:3 (14:25, 9:25, 11:25)      

podgrupa B
czwartek UKS Szamotulanin Szamotuły - SKFiS KaEmKa Starogard Gdański  3:0 (25:15, 25:16, 25:22)     
piątek SKFiS KaEmKa Starogard Gdański - IKS Atak Elbląg 3:2 (18:25, 23:25, 25:21, 25:23, 17:15)       
piątek IKS Atak Elbląg - UKS Szamotulanin Szamotuły 0:3 (22:25, 18:25, 17:25)  

sobota KS Lechia 1923 Tomaszów Maz. - KaEmKa Starogard Gdański 3:0 (25:19, 25:17, 25:16)       
sobota UKS Szamotulanin Szamotuły - TS Chełmiec Wałbrzych 3:0 (25:20, 25:20, 25:23)       

niedziela TS Chełmiec Wałbrzych - KaEmKa Starogard Gdański 3:1      
niedziela KS Lechia 1923 Tomaszów Maz. - UKS Szamotulanin Szamotuły 3:0

Awans KS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki i UKS Szamotulanin Szamotuły      

o 5. miejsce
sobota UKS Budowlanka Toruń - IKS Atak Elbląg 2:3 (25:18, 25:16, 16:25, 21:25, 7:15)

Grupa II Kraków
podgrupa A
czwartek SMS Sparta AGH Kraków - STS Volleyball Sanok  3:0     
piątek STS Volleyball Sanok - IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice 3:0 (25:18, 25:19, 25:17)      
piątek IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice - SMS Sparta AGH Kraków 0:3 (10:25, 18:25, 11, 25)     

podgrupa B
czwartek MMKS Kędzierzyn–Koźle - TS Koset Grudziądz 3:1       
piątek TS Koset Grudziądz - UKS SMS Joker Piła  0:3 (19:25, 9:25, 12:25)   
piątek UKS SMS Joker Piła - MMKS Kędzierzyn–Koźle 3:1 (25:27, 25:22, 25:17, 25:22)

sobota SMS Sparta AGH Kraków - MMKS Kędzierzyn–Koźle 3:0 (25:21, 25:14, 26:24)      
sobota UKS SMS Joker Piła - STS Volleyball Sanok 3:1 ( 25:23, 21:25, 25:16, 25:20)     

niedziela STS Volleyball Sanok - MMKS Kędzierzyn–Koźle 1:3       
niedziela Sparta AGH Kraków - UKS SMS Joker Piła 2:3      

Awans UKS SMS Joker Piła i SMS Sparta AGH Kraków.

o 5. miejsce
sobota IM Faurecia Volley Jelcz Laskowice  - TS Koset Grudziądz 0:3 (21:25, 16:25, 19:25)

Grupa III Zielona Góra
podgrupa A
czwartek UKS 13 LO 7 Zielona Góra - AZS PWSZ Nysa  3:0 (25:9, 25:17, 25:19)     
piątek AZS PWSZ Nysa - Karpaty MOSiR Krosno  3:0 (25:21, 25:19, 25:15     
piątek Karpaty MOSiR Krosno - UKS 13 LO 7 Zielona Góra 0:3 (15:25, 18:25, 21:25)       

podgrupa B
czwartek KS Metro Warszawa - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 3:2 (25:21, 25:13, 22:25, 23:25, 15:9)       
piątek Ece-Team AZS 2020 Częstochowa - LTS Feniks Leżajsk 3:1 (27:25, 22:25, 25:9, 25:17)      
piątek LTS Feniks Leżajsk - KS Metro Warszawa 0:3 (18:25, 15:25, 18:25)

sobota UKS 13 LO 7 Zielona Góra - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 3:0 (25:19, 25:23, 25:17)       
sobota KS Metro Warszawa - AZS PWSZ Nysa  3:1 (25:17, 25:22, 19:25, 25:15)   

niedziela AZS PWSZ Nysa - Eco-Team AZS 2020 Częstochowa 2:3 (25:20, 25:23, 14:25, 19:25, 19:21)       
niedziela UKS 13 LO 7 Zielona Góra - KS Metro Warszawa 3:1 (25:20, 28:26, 13:25,25:20)      

Awans UKS 13 LO 7 Zielona Góra i KS Metro Warszawa

o 5. miejsce
Karpaty MOSiR Krosno - LTS Feniks Leżajsk 2:3

Grupa IV Olsztyn
podgrupa A
czwartek AZS UWM Olsztyn - KS Gwardia Wrocław 0:3 (13:25, 17:25, 19:25)       
piątek KS Gwardia Wrocław - RCS Czarni Radom 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)      
piątek AZS UWM Olsztyn - RCS Czarni Radom 3:1 (29:31, 25:15, 25:10, 25:21)      

podgrupa B     
czwartek Jastrzębski Węgiel - MKST Astra Nowa Sól 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
piątek MKST Astra Nowa Sól - UKS Bronek Koszalin 3:1 (19:25, 25:23, 25:19, 25:21)   
piątek UKS Bronek Koszalin - Jastrzębski Węgiel 0:3 (15:25, 14:25, 16:25)

sobota KS Gwardia Wrocław - MKST Astra Nowa Sól 3:0       
sobota Jastrzębski Węgiel - AZS UWM Olsztyn 3:0       

niedziela AZS UWM Olsztyn - MKST Astra Nowa Sól 0:3      
niedziela KS Gwardia Wrocław - Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:20, 22:25, 22:25, 23:25)

Awans Jastrzębski Węgiel i  KS Gwardia Wrocław

o 5. miejsce
sobota RCS Czarni Radom - UKS Bronek Koszalin 3:0

Grupa V Police
podgrupa A
czwartek UKS SMS Police - SMS Ostróda  1:3 (25:20, 19:25, 24:25, 19:25)      
piątek SMS Ostróda - MLKS Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie 3:0 (25:12, 26:24, 25:12)      
piątek Volley-Tęcza Gubin/Krosno Odrzańskie - SMS Police  0:3 (21:25, 20:25, 21:25)      

podgrupa B
czwartek KS Wifama Łódź - SKPS Dunajec Nowy Sącz  3:0 (25:13, 25:23, 25:18)
piątek SKPS Dunajec Nowy Sącz - Hemarpol Norwid Częstochowa 3:2 (26:24, 23:25, 25:22, 23:25, 15:11)       
piątek Hemarpol Norwid Częstochowa - KS Wifama Łódź  3:0 (26:24, 26:24, 25:22)

sobota SMS Ostróda - KS Wifama Łódź   0:3 (24:26, 21:25, 19:25)     
sobota Hemarpol Norwid Częstochowa - UKS SMS Police 3:0 (25:9, 25:17, 25:12)       

niedziela UKS SMS Police - KS Wifama Łódź 0:3 (23:25, 20:25, 14:25)     
niedziela SMS Ostróda - Hemarpol Norwid Częstochowa 1:3 (14:25, 19:25, 25:20, 22:25) 

Awans Hemarpol Norwid Częstochowa i KS Wifama Łódź    

o 5. miejsce
sobota MLKS Volley-Tęcza Gubin/Krosno Od. - SKPS Dunajec Nowy Sącz 1:3 (24:26, 25:23, 14:25, 21:25)

Grupa VI Rzeszów
podgrupa A
czwartek AKS V LO Rzeszów - UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)       
piątek UMKS MOS Wola Warszawa - LKS Bobowa 3:0 (25:15, 25:24, 25:22)       
piątek LKS Bobowa - AKS V LO Rzeszów  0:3 (12:25, 24:26, 15:25)     

podgrupa B
czwartek ULKS Chobrzany - DMKS Delfin Darłowo  3:1    
piątek DMKS Delfin Darłowo - UKS Strzelce Opolskie 3:0 (25:19, 25:19, 25:18)       
piątek UKS Strzelce Opolskie - ULKS Chobrzany 0:3 (17:25, 14:25, 16:25)

sobota AKS V LO Rzeszów - DMKS Delfin Darłowo  3:0 (25:13, 25:7, 25:20)  
sobota ULKS Chobrzany - UMKS MOS Wola Warszawa  0:3 (19:25, 10:25, 14:25)      

niedziela UMKS MOS Wola Warszawa - DMKS Delfin Darłowo 3:0 (25:8, 25:12, 25:15)       
niedziela AKS V LO Rzeszów - ULKS Chobrzany    3:0 (25:13, 25:14, 25:22)   

Awans AKS V LO Rzeszów i UMKS MOS Wola Warszawa

o 5. miejsce
sobota LKS Bobowa - UKS Strzelce Opolskie 1:3 (23:25, 25:18, 20:25, 24:26)

Grupa VII Suwałki
podgrupa A
czwartek SUKSS Suwałki - MKS Avia Świdnik 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)       
piątek MKS Avia Świdnik - UKS Plas Warszawa 0:3 (21:25, 11:25, 21:25)       
piątek SUKSS Suwałki - UKS Plas Warszawa 1:3 ( 22:25; 25:18; 17:25; 21:25)    

podgrupa B
czwartek BKS Chemik Bydgoszcz - KS Energetyk Poznań 0:3 (20:25, 18:25, 20:25)       
piątek KS Energetyk Poznań - SPS Lębork  3:0 (25:11, 25:22, 25:21)      
piątek SPS Lębork - BKS Chemik Bydgoszcz 0:3 (16:25, 11:25, 21:25)

sobota UKS Plas Warszawa - BKS Chemik Bydgoszcz 0:3 (19:25, 19:25, 20:25)       
sobota KS Energetyk Poznań - SUKSS Suwałki 3:0 (25:17, 25:18, 25:23)       

niedziela BKS Chemik Bydgoszcz - SUKSS Suwałki  3:0 (25:8, 25:14, 25:10)    
niedziela UKS Plas Warszawa  - KS Energetyk Poznań 1:3 (20:25; 25:21;18:25; 19:25)  

Awans KS Energetyk Poznań i BKS Chemik Bydgoszcz

o 5. miejsce
sobota MKS Avia Świdnik - SPS Lębork 1:3 (17:25, 25:23, 20:25, 18:25)

Grupa VIII Biała Podlaska
podgrupa A
czwartek UKS Serbinów Biała Podlaska - BAS Białystok 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)       
piątek BAS Białystok - UKS Jedynka Jaworzno 0:3 (28:30, 22:25, 16:25)       
piątek UKS Jedynka Jaworzno - UKS Serbinów Biała Podlaska 1:3 (22:25, 25:14, 24:26, 14:25)      

podgrupa B
czwartek Trefl Gdańsk SA - MKS MDK Warszawa 3:2 (27:25, 26:28, 22:25, 25:16, 15:7)      
piątek UKS MKS MDK Warszawa - UKS Korona Bełchatów 3:0 (25:22, 27:25, 25:23)       
piątek UKS Korona Bełchatów - Trefl Gdańsk SA 0:3 (8:25, 10:25, 19:25)    

sobota UKS Serbinów Biała Podlaska - MKS MDK Warszawa 3:1 (25:20, 23:25, 25:17, 25:23)       
sobota Trefl Gdańsk SA - UKS Jedynka Jaworzno 3:0 (25:22, 25:21, 25:18)      

niedziela UKS Jedynka Jaworzno - MKS MDK Warszawa   2:3 (25:16, 18:25, 20:25, 25:18, 12:15)    
niedziela UKS Serbinów Biała Podlaska - Trefl Gdańsk SA  0:3 (11:25, 19:25, 20:25)  

Awans Trefl Gdańsk SA i UKS Serbinów Biała Podlaska

o 5. miejsce
sobota BAS Białystok - UKS Korona Bełchatów 1:3 (21:25, 24:26, 26:24, 26:28)

  • 8
  • 0
  • 47
  • 2
  • 0