SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 4 kwietnia 2016

Rozegrane zostały półfinałowe turnieje mistrzostw Polski kadetów. Osiem najlepszych drużyn walczyć będzie od 4 do 8 maja o medale.

EKS Skra Bełchatów i Trefl Gdańsk SA (grupa pierwsza), Jastrzębski Węgiel, KS Metro Warszawa (druga), BKS Chemik Bydgoszcz, Wifama Szkoła Gortata Łódź (trzecia) oraz  AKS V LO Rzeszów i MMKS Maraton Świnoujście (czwarta) zagrają w finałowym turnieju mistrzostw Polski kadetów.

Grupa I Gdańsk

Trefl Gdańsk SA - GKAS Krosno Odrzańskie-Gubin 3:1 (25:21, 16:25, 25:20, 25:9)
EKS Skra Bełchatów - UMKS MOS Wola Warszawa 2:3 (20:25, 25:22, 22:25, 25:12, 10:15)

GKAS Krosno Odrzańskie-Gubin - UMKS MOS Wola Warszawa 1:3 (21:25, 25:21, 19:25, 19:25)
Trefl Gdańsk SA - EKS Skra Bełchatów 2:3 (25:19, 20:25, 24:26, 25:22, 14:16)

EKS Skra Bełchatów - GKAS Krosno Odrzańskie-Gubin 3:0 (25:22, 25:15, 25:17)
UMKS MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk SA 2:3 (19:25, 25:21, 15:25, 25:18, 5:15)

Końcowa kolejność: 1. EKS Skra Bełchatów 5 pkt, 2. Trefl Gdańsk SA 5, 3.  UMKS MOS Wola Warszawa 5, 4.  GKAS Krosno Odrzańskie-Gubin 3.

Grupa II Jastrzębie Zdrój
Jastrzębski Węgiel - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 3:0 (25:15, 25:14, 25:16)
KS Metro Warszawa - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:2 (23:25, 25:16, 23:25, 25:22, 15:8). 

Jastrzębski Węgiel - Metro Warszawa 3:2 (19:25, 25:16, 22:25, 25:23, 17:15)
UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski - Exact Systems Norwid Częstochowa 0:3 (22:25, 8:25, 16:25)

KS Metro Warszawa - UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
Exact Systems Norwid Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 0:3 (23:25, 21:25, 18:25)

Końcowa kolejność: 1. Jastrzębski Węgiel 6 pkt, 2. KS Metro Warszawa 5, 3. Exact System Norwid Częstochowa 4, 4. UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski 3.

Grupa III Łódź
Wifama Szkoła Gorata Łódź – BKS Chemik Bydgoszcz 2:3 (23:25, 25:21, 23:25, 25:20, 13:15)
Lechia Tomaszów Mazowiecki – MKS MDK Warszawa 2:3 (25:21, 22:25, 12:25, 25:22, 11:15)

BKS Chemik Bydgoszcz – MKS MDK Warszawa 3:1 (25:15, 26:28, 26:24, 25:17)
Wifama Szkoła Gortata Łódź – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0 (25:21, 25:20, 25:14)

Lechia Tomaszów Mazowiecki – BKS Chemik Bydgoszcz 0:3 (14:25, 13:25, 13:25)
MKS MDK Warszawa – Wifama Szkoła Gorata Łódź 0:3 (20:25, 24:26, 22:25)

Końcowa kolejność: 1. BKS Chemik Bydgoszcz 6 pkt, 2. Wifama Szkoła Gortata Łódź 5, 3. MKS MDK Warszawa 4, 3. Lechia Tomaszów Mazowiecki 3.

Grupa IV Świnoujście
MMKS Maraton Świnoujście - AZS UWM Olsztyn 3:2 (24:26, 25:10, 12:25, 25:22, 17:15)
AKS V LO Rzeszów - AZS PWSZ Nysa 3:0 (25:22, 25:15, 25:21)

AZS UWM Olsztyn - AZS PWSZ Nysa 3:2 (25:22, 26:28, 22:25, 25:17, 15:10)
MMKS Maraton Świnoujście - AKS V LO Rzeszów 1:3 (20:25, 25:22, 20:25, 21:25)

AKS V LO Rzeszów - AZS UWM Olsztyn  3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
AZS PWSZ Nysa - MMKS Maraton Świnoujście 0:3 (21:25, 25:27, 18:25)

Końcowa kolejność: 1. AKS V LO Rzeszów 6 pkt, 2. MMKS Maraton Świnoujście 5, 3. AZS UWM Olsztyn 4, 4. AZS PWSZ Nysa 3.

  • 1
  • 0
  • 24
  • 0
  • 0