SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Jarosław Bińczyk Fot. Chemik Olsztyn i San-Pajda Jarosław, 20 lutego 2022

Ćwierćfinały MP juniorek - dzień IV

Kończą się ćwierćfinałowe turnieje mistrzostw Polski siatkarek. W niedzielę rozegrane zostaną ostatnie mecze i poznamy wszystkich półfinalistów. Na razie faworyci wygrywają.

Grupa I (gospodarz GKS Wieżyca 2011 Stężyca)

Sobota

Mecz o 5. miejsce - Karpaty MOSiR Krosno - UKS Piątka Turek 0:3 (20:25, 19:25, 20:25)

Finały

GKS Wieżyca 2011 Stężyca - Joker Świecie 3:0 (25:14, 25:9, 25:11)

WTS Solna Wieliczka - TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec 3:1 (26:16, 29:27, 22:25, 25:13)

Niedziela

godz. 10 - TS Stal Śrubiarnia ŻAPN Żywiec - Joker Świecie

godz. 13 - GKS Wieżyca 2011 Stężyca - WTS Solna Wieliczka

Awans do półfinałów zapewniły sobie już GKS Wieżyca 2011 Stężyca i WTS Solna Wieliczka.

Grupa II (gospodarz #volley Wrocław)

Sobota

Mecz o 5. miejsce - UMKS Tuszyn - MUKS X LO Toruń 3:2 (25:19, 25:21, 18:25, 20:25, 15:6)

Finały

#Volley Wrocław - UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe Szczecin 3:0 (25:16, 25:7, 25:23)

LTS Legionovia Legionowo - SMS XXI LO Jedynka Tarnów 3:0

Niedziela

godz. 10 - SMS XXI LO Jedynka Tarnów - UKS Pomorzanie Pogodno Bukowe Szczecin

godz. 12 - #Volley Wrocław - LTS Legionovia Legionowo

Awans do półfinałów zapewniły już sobie #Volley Wrocław i LTS Legionovia.

Grupa III (gospodarz MKS Avia Świdnik)

Sobota 

Mecz o 5. miejsce - JKS SMS Jastrzębie - KPS Czaplinek 3:1 (25:27, 25:12, 25:16, 25:18)

Finały

MKS Avia Świdnik - Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław 1:3 (22:25, 15:25, 25:19, 14:25)

ENEA Energetyk Poznań - UKS SMS Wybicki Kielce 3:0 (25:12, 25:18, 25:8)

Niedziela

godz. 10.20 - UKS SMS Wybicki Kielce - Akademia Siatkówki AZS AWF I Wrocław

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania - MKS Avia Świdnik - ENEA Energetyk Poznań 

Trzy drużyny - Energetyk (9 pkt.), Akademia Siatkówki AZS AWF i Avia (po 6 pkt.) mają szansę na awans.

Grupa IV (gospodarz UKS 13 VII LO Zielona Góra)

Sobota

Mecz o 5. miejsce - MKS IgnerHome Volley Świdnica - SPS Volley Piła 3:1 (21:25, 25:20, 25:13, 25:16)

Finały

MKS San-Pajda Jarosław - SMS Sparta UJ Kraków 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)

UKS SMS Chemik Olsztyn - UKS 13 VII LO Zielona Góra 3:1 (25:14, 23:25, 25:10, 25:19)

Niedziela

godz. 10 - UKS 13 VII LO Zielona Góra - SMS Sparta UJ Kraków

godz. 12.30 - MKS San-Pajda Jarosław - UKS SMS Chemik Olsztyn

Awans do półfinałów zapewniły już sobie San-Pajda i Chemik.

Grupa V (gospodarz Chemik Police)

Sobota

Mecz o 5. miejsce - Gdyńska Akademia Siatkówki - Energa MKS Truso Elbląg 3:0 (25:15, 25:19, 25:16)

Finały

LOS Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)

UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS SMS Police 3:1 (25:9, 22:25, 25:18, 25:21)

Niedziela

godz. 10 - UKS SMS Police - ŁKS Siatkówka Żeńska Łódź

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania - LOS Nowy Dwór Mazowiecki - UKS Szamotulanin Szamotuły

Szamotulanin i ŁKS zapewniły już sobie awans do półfinałów.

Grupa VI (gospodarz KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski)

Sobota

Mecz o 5 miejsce - UKS Ares Nowa Sól - MUKS Sparta Warszawa 0:3 (15:25, 9:25, 14:25)

Finały

KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - Pałac Bydgoszcz 0:3 (20:25, 18:25, 20:25)

MKS Kalisz - UKS AS Trefl Gdańsk 3:0 (25:19, 25:15, 25:14)

Awans do półfinałów zapewnił już sobie MKS Kalisz, a o drugie miejsce rywalizują KSZO i Pałac (po 6 pkt.)

Niedziela

godz. 11 - UKS AS Trefl Gdańsk - Pałac Bydgoszcz

godz. 13 - KSZO SMS Ostrowiec Świętokrzyski - MKS Kalisz

Grupa VII (gospodarz ECO Uni Opole)

Sobota

Mecz o 5. miejsce - SMS Ostróda - SL Salos Kalina Lublin 3:2 (12:25, 23:25, 25:16, 25:17, 15:8)

Finały

ECO AZS UNI Opole - SMS Ostrów Łaskovia Łask 3:0 (25:22, 25:14, 25:16)

SMS Stal Mielec - Gedania Gdańsk 3:1 (25:20, 20:25, 25:19, 25:14)

ECO Uni i Stal Mielec mają po 9 pkt., a Gedania - 6 pkt.

Niedziela

godz. 10 - Gedania Gdańsk - SMS Ostrów Łaskovia Łask

godz. 12 - ECO AZS UNI Opole - SMS Stal Mielec

Grupa VIII (gospodarz SAS Sejny)

Sobota

Mecz o 5 miejsce - WKS Wieluń - TPS Lublin 0:3 (8:25, 11:25, 19:25)

Finały

UKS Atena Warszawa - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych 3:0 (25:16, 25:11, 25:16)

MKS Dąbrowa Górnicza - SAS Sejny 3:0 (25:17, 25:10, 25:11)

Atena i MKS zapewniły już sobie awans do półfinałów.

Niedziela

godz. 10 - SAS Sejny - MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych

godz. 12 - UKS Atena Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza

Wyniki z poprzednich dni można znaleźć tutajhttps://www.pzps.pl/pl/nowe/aktualnosci/217-artykuly/22068-cwiercfinaly-mp-juniorek-dzien-iii-i-iv

  • 4
  • 0
  • 14
  • 0
  • 0