SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Justyna Matjas/Mariusz Szyszko fot. Piotr Sumara, 30 maja 2021

MP Juniorek Olecko 2021 - 4.dzień wypowiedzi pomeczowe

Poniżej wypowiedzi najlepszych zawodniczek meczów o miejsca i półfinałówSponsorem Mistrzostw Polski Juniorek - Olecko 2021 oraz patronem rozgrywek młodzieżowych jest PKN ORLEN.

Karolina Szyszka – MVP meczu MKS Dąbrowa Górnicza – BKS Stal Bielsko-Biała (3:0): Cieszę się z wygranej w ostatnim meczu. Przed nami długa droga do domu, będzie nam się raźniej wracało. W poprzednich meczach walczyłyśmy, ale po prostu sportowo byłyśmy słabsze.

Zuzanna Kuligowska – MVP spotkania ŁKS Żeńska Siatkówka – KS Pałac Bydgoszcz (2:3): Poprawiłyśmy sobie humory tym zwycięstwem. Mocno przeżywałyśmy wczorajszą porażkę, ale po dzisiejszym tak dramatycznym meczu zakończonym naszą wygraną do domu pojedziemy w dobrych nastrojach.

Patrycja ŁagidaMVP meczu Energa MKS SMS Kalisz – UKS Atena Warszawa (3:1): Jesteśmy świadome, że walka toczy się o półfinał, nasze przeciwniczki również. Dlatego nie chciały dać nam łatwo wygrać, mimo że prowadziłyśmy już dwoma setami, w trzecim stawiły nam znaczny opór. Jednak nasze zawzięcie i fakt, że walczymy o zwycięstwo wysokiej dla nas rangi sprawił, że zmobilizowałyśmy się i osiągnęłyśmy zamierzony cel. Jesteśmy z tego powodu bardzo szczęśliwe.

Malwina Stachowiak – MVP spotkania Enea Energetyk Poznań - GKS Wieżyca 2011 Stężyca: (3:1): Do dzisiejszego meczu podeszłyśmy z pełną mobilizacją i mimo pewnych trudności dałyśmy radę. Jestem naprawdę dumna z drużyny. Jesteśmy niesamowicie szczęśliwe. Dla wielu z nas to, co już osiągnęłyśmy jest spełnieniem marzeń, ale nie zatrzymujemy się. Jesteśmy gotowe zawalczyć jutro o złoto. Chcemy złota.

Sponsorem Mistrzostw Polski Juniorek - Olecko 2021 oraz patronem rozgrywek młodzieżowych jest PKN ORLEN.

  • 8
  • 3
  • 18
  • 0
  • 2