SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG, 10 maja 2015

Jeszcze dziś poznamy zdobywców złotych medali Mistrzostw Polski kadetek i kadetów. Prócz trenerów, sędziów, działaczy i organizatorów swój wkład w organizację i sprawny przebieg tych rozgrywek miały osoby pracujące pod egidą VIS Polska.

Kolejny weekend i kolejne zmagania młodych siatkarek i siatkarzy o tytuł Mistrza Polski w kategorii kadetek i kadetów. Jeszcze dziś poznamy zdobywców złotych medali tej kategorii wiekowej.

Rywalizacja o tytuły młodzików, młodziczek oraz juniorów, juniorek już za nami.

Mistrzami Polski w tych kategoriach wiekowych zostali :

- młodziczki: APS Rumia

- juniorki: LTS Legionovia Legionowo 

- młodzicy i juniorzy: Jastrzębski Węgiel

Prócz trenerów, sędziów, działaczy i organizatorów swój wkład w organizację i sprawny przebieg tych rozgrywek miały osoby pracujące pod egidą firmy VIS Polska, pod kierownictwem Pawłą Ignatowicza.

W każdej z wymienionych imprez grupa ta liczyła sześć osób: protokolanci, statystycy oraz fotograf.

Jest to kontynuacja pracy która do tej pory związana była z reprezentacjami narodowymi oraz rozgrywkami w których te reprezentacje brały udział - Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Liga Światowa i inne. Wyniki ich pracy, statystyki z poszczególnych meczów, zdjęcia oraz dokumentację meczową (protokoły) można znaleźć na stronie www.vispolska.pl.

Praca grupy VIS Polska, choć jest częścią całego wysiłku organizacyjnego imprez siatkarskich i rozciąga się daleko poza to, co rozgrywa się między pierwszym i ostatnim gwizdkiem, jest na ogół niezauważalna dla zwykłego kibica. Z efektów tych działań korzystają jednak w bardzo wymierny sposób trenerzy, sędziowie oraz dziennikarze. Błyskawiczny dostęp do szczegółowych statystyk zawodników to pomoc, której trudno nie docenić.

Udział VIS Polska w Mistrzostwach Polski innych kategorii wiekowych to część formuły organizacyjnej, na którą od kilku lat stawia Polski Związek Piłki Siatkowej: korzystania w rozgrywkach młodzieżowych z jak najszerszej gamy profesjonalnych rozwiązań, znanych ze wspomnianych wcześniej zawodów seniorskich.

  • 1
  • 0
  • 29
  • 0
  • 0