SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

FG, 21 maja 2016

W Człuchowie trwa drugi dzień Mistrzostw Polski Młodzików 2016. Pierwsze cztery spotkania tego dnia zamykają fazę grupową. Po nich nastąpią mecze klasyfikacyjne o miejsca 5-8 oraz spotkania półfinałowe.

W Człuchowie trwa drugi dzień Mistrzostw Polski Młodzików 2016. Pierwsze cztery spotkania tego dnia zamykają fazę grupową. Po nich nastąpią mecze klasyfikacyjne o miejsca 5-8 oraz spotkania półfinałowe. Zawody potrwają do niedzieli.

Grupa A

1. AKS V LO Rzeszów
2. TREFL GDAŃSK S.A.
3. AZS 2020 Częstochowa
4. RCS Radom

Grupa B

1. KS Metro Warszawa
2. SUKSS Suwałki
3. Jastrzębski Węgiel S.A.
4. NTS Trójka Nakło

21.05.2015 (sobota)

TREFL GDAŃSK S.A. - RCS Radom 1:2 (23:25, 25:18, 7:15)

TREFL GDAŃSK S.A.: Mateusz Florczyk, Jakub Szydlik, Dawid Pawlun, Mikołaj Bogucki, Bartosz Weber, Szymon Trojański, Jakub Jraut (libero) oraz: Mateusz Maciejewicz, Patryk Ożóg, Olaf Wojciechwski, Dawid Pruszkowski (libero); trener: Ariel Fijoł

RCS Radom: Bartosz Sławiński, Jakub Baranowski, Piotr Skałbania, Oskar Prokopczyk, Marcel Szczęsny, Jakub Żurowski, Hubert Bujak (libero) oraz: Dominik Szymański, Eryk Domagała; trener: Krzysztof Jaskulski

MVP: Oskar Prokopczyk (RCS Radom)

 

AZS 2020 Częstochowa - AKS V LO Rzeszów 0:2 (15:25, 16:25)

AZS 2020 Częstochowa: Kacper Krzyszczyk, Eryk Janelt, Przemysław Kupka, Bartosz Jabłoński, Jan Pogłodziński, Wiktor Madej, Eryk Frankowski (libero) oraz: Szymon Buczek, Tomasz Adamczyk, Jakub Łowejko, Mateusz Borkowski, Jakub Starczewski (libero); trener: Przemysław Błaszczyk

AKS V LO Rzeszów: Łukasz Ogonowski, Michał Kowal, Jakub Bielak, Michał Adamczyk, Jakub Durski, Adrian Krawczyk, Jakub Dereń (libero) oraz Maksym Rzepka, Albert Warzocha; trener: Grzegorz Wisz

MVP: Michał Adamczyk (AKS V LO Rzeszów)

 

SUKSS Suwałki - NTS TRÓJKA Nakło 2:1 (21:25, 28:26, 19:17)

SUKSS Suwałki: Bartosz Mikielski, Damian Krakowski, Jakub Hołubowicz, Mateusz Mendak, Jakub Żuchowski, Jakub Zdancewicz, Dawid Rusak (libero); trener Bartosz Jasiński

NTS TRÓJKA Nakło: Maciej Świtalski, Filip Kuczkowski, Jakub Czerwiński, Borys Leppert, Jakub Jaruzal, Krzysztof Baran, Antoni Kwasigroch (libero); trener: Artur Sierzchuła

MVP: Jakub Żuchowski (SUKSS Suwałki)

 

JASTRZĘBSKI WĘGIEL - KS METRO Warszawa 2:1 (25:21, 24:26, 15:13)

JASTRZĘBSKI WĘGIELSzymon Rakowski, Patryk Brzenk, Filip Roque De Oliveira, Filip Wieczorek, Dominik Fedak, Patryk Cichosz, Jakub Janicki (libero) oraz: Marek Komorowski, Marcin Kunc, Bruno Masłoń, Jakub Zając; trener: Krzysztof Radajewski

KS METRO WarszawaBartłomiej Wójcik, Bruno Puczko-Szymański, Mateusz Jaszczuk, Michał Januszewski, Patryk Szymański, Krzysztof Foroncewicz, Mateusz Stecz (libero) oraz: Jakub Rylski, Piotr Sołdaj, Kacper Rybarczyk, Jakub Gaweł; trener: Kamil Sołtykiewicz

MVP: Filip Roque De Oliveira (Jastrzębski Węgiel)

 

mecz o 7. miejsce

Trefl Gdańsk S.A. - KS Metro Warszawa 2:0 (25:17, 25:20)

Trefl Gdańsk S.A.: Mateusz Florczyk, Jakub Szydlik, Mikołaj Bogucki, Bartosz Weber, Olaf Wojciechwski, Szymon Trojański, Jakub Jraut (libero); trener: Ariel Fijoł

KS Metro Warszawa: Bruno Puczko-Szymański, Piotr Sołdaj, Kacper Rybarczyk, Jakub Gaweł, Michał Januszewski, Adam Jusiński, Michał Gaweł (libero) oraz: Jakub Rylski, Mateusz Jaszczuk, Gabriel Wyszomierski, Patryk Szymański, Krzysztof Foroncewicz; trener: Kamil Sołtykiewicz

MVP: Jakub Kraut (Trefl Gdańsk S.A.)

 

mecz o 5. miejsce

AZS 2020 Częstochowa - Jastrzębski Węgiel 1:2 (21:25, 25:15, 15:17)

AZS 2020 Częstochowa: Kacper Krzyszczyk, Eryk Janelt, Przemysław Kupka, Bartosz Jabłoński, Jan Pogłodziński, Wiktor Madej, Eryk Frankowski (libero) oraz: Szymon Buczek; trener: Przemysław Błaszczyk

Jastrzębski WęgielSzymon Rakowski, Marcin Kunc, Filip Roque De Oliveira, Filip Wieczorek, Dominik Fedak, Patryk Cichosz, Jakub Janicki (libero) oraz: Marek Komorowski, Patryk Brzenk, Bruno Masłoń, Jakub Zając; trener: Krzysztof Radajewski

MVP: Marcin Kunc (Jastrzębski Węgiel)

 

1. półfinał

AKS V LO Rzeszów - NTS Trójka Nakło 2:1 (27:29, 25:18, 15:8)

AKS V LO Rzeszów: Jakub Bielak, Łukasz Ogonowski, Michał Kowal,Michał Adamczyk, Jakub Durski, Adrian Krawczyk, Jakub Dereń (libero); trener: Grzegorz Wisz

NTS Trójka Nakło: Maciej Świtalski, Filip Kuczkowski, Jakub Czerwiński, Borys Leppert, Jakub Jaruzal, Krzysztof Baran, Antoni Kwasigroch (libero) oraz Borys Tacikowski; trener: Artur Sierzchuła

MVP: Jakub Durski (AKS V LO Rzeszów)

 

2. półfinał

RCS Radom - SUKSS Suwałki 2:0 (25:20, 25:21)

RCS Radom: Bartosz Sławiński, Jakub Baranowski, Piotr Skałbania, Oskar Prokopczyk, Marcel Szczęsny, Eryk Domagała, Hubert Bujak (libero) i Bartłomiej Przybylski (libero); trener: Krzysztof Jaskulski

SUKSS Suwałki: Bartosz Mikielski, Damian Krakowski, Jakub Hołubowicz, Mateusz Mendak, Jakub Żuchowski, Jakub Zdancewicz, Dawid Rusak (libero); trener Bartosz Jasiński

MVP: Jakub Baranowski (RCS Radom)

 

Dalszy harmonogram turnieju:

22.05.2015 (niedziela)

10.00     mecz o 3. miejsce
11.30     mecz finałowy
13.00     ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Sponsorem Mistrzostw Polski Młodzików  jest PKN ORLEN

Relacje na żywo i retransmisje na: http://siatkowka.tvcom.pl/ Relacje realizuje bezpłatnie poznańskie Volley Studio, we współpracy z TVcom.pl.

Wyniki aktualizowane na bieżąco na: http://www.vispolska.pl/tv.php?id=2

Statystyki, dokumentacja zawodów i galerie zdjęć: http://www.vispolska.pl/pzps-2015/

  • 1
  • 0
  • 44
  • 0
  • 0