SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 21 marca 2011

KS Pałac Bydgoszcz zdobył w Tomaszowie Lubelskim złoty medal mistrzostw Polski juniorek. Sukces został odniesiony w roku jubileuszu 35-lecia Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

- Z zainteresowaniem i niesłabnącymi emocjami sportowymi obserwuję starania Waszego Klubu o uzyskanie satysfakcjonującego wyniku sportowego oraz godnego miejsca wśród najlepszych polskich zespołów piłki siatkowej. Sprawdza się model szkolenia oparty na piramidzie, której wierzchołek stanowi zespół najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce - Plus Lidze Kobiet - napisał w liście przesłanym do prezesa KS Pałac Bydgoszcz Edwina Walczaka, szef Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej Ryszard Ciężki.

"Pamięcią sięgam do wielu wydarzeń i osób, które na różnych etapach rozwoju Klubu tworzyły jego siatkarską historię i budowały podwaliny pod obecny kolejny sukces młodzieżowej siatkówki żeńskiej w Bydgoszczy. Tytuł Mistrzyń Polski w kategorii juniorki zdobyliście drugi rok z rzędu i czwarty raz w historii klubu. Jak to zwykle bywa, sukces jest wynikiem zaangażowania oddanych naszej dyscyplinie osób. Dlatego gratulacje i podziękowania przekazuję wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu. Wyrazy uznania kieruję szczególnie do zawodniczek oraz do panów: Waldemara Sagana, Macieja Kromrycha, Rafała Gąsiora, Piotra Makowskiego, Henryka Borowskiego, Jakuba Głuszaka i Jarosława Kilanowskiego" - czytamy m.in. w liście prezesa Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej.

  • 3
  • 0
  • 35
  • 0
  • 0