SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska, 22 lutego 2017

Od czwartku do niedzieli (23-26 lutego) w ośmiu miastach rozgrywane zostaną ćwierćfinały mistrzostw Polski juniorów. Gospodarzem turniejów będą odpowiednio: Nysa, Wrocław, Świnoujście, Gdańsk, Warszawa, Augustów, Kielce i Rzeszów.

Od czwartku do niedzieli (23-26 lutego) w ośmiu miastach rozgrywane zostaną ćwierćfinały mistrzostw Polski juniorów. Gospodarzem turniejów będą odpowiednio: Nysa, Wrocław, Świnoujście, Gdańsk, Warszawa, Augustów, Kielce i Rzeszów.

Drużyny przez cztery dni będą rywalizować o awans do półfinału mistrzostw Polski juniorów. Awans do kolejnej fazy rozgrywek uzyskają po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Grupa I gospodarz: AZS PWSZ Nysa
AZS PWSZ Nysa
MMKS Kędzierzyn-Koźle
Exact Systems Norwid Częstochowa
UMKS Kędzanin Kęty
KPS Dekoria Świdnica
MMKS Kęczanin Kęty

Program turnieju w Nysie:
23 lutego (czwartek)
15:00 AZS PWSZ Nysa – KPS Dekoria Świdnica
17:00 Jastrzębski Węgiel – UMKS Kęczanin Kęty
24 lutego (piątek)
10:00 Exact Systems Norwid Częstochowa – KPS Dekoria Świdnica
12:00 MMKS Kędzierzyn-Koźle – UMKS Kęczanin Kęty
15:00 AZS PWSZ Nysa – Exact Systems Norwid Częstochowa
17:00 Jastrzębski Węgiel – MMKS Kędzierzyn-Koźle
25 lutego (sobota)
10:00 mecz o 5 miejsce
15:00 1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
17:00 2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
10:00 2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
12:00 1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa II gospodarz: KS Gwardia Wrocław
KS Gwardia Wrocław
Cuprum Lubin S.A.
SKPS Dunajec Nowy Sącz
MKS Adrychów
AZS 2020 Częstochowa
UKS MOS Opole

Program turnieju we Wrocławiu:
23 lutego (czwartek)
16:00 KS Gwardia Wrocław – UKS MOS Opole
18:00 SKPS Dunajec Nowy Sącz– AZS 2020 IV LO Częstochowa
24 lutego (piątek)
10:00 MKS Andrychów – UKS MOS Opole
12:30 Cuprum Lubin – AZS 2020 IV LO Częstochowa
16:00 KS Gwardia Wrocław – MKS Andrychów
18:00 SKPS Dunajec Nowy Sącz – Cuprum Lubin
25 lutego (sobota)
11:00 mecz o 5 miejsce: 3 miejsce grupa A z 3 miejsce grupy B
13:30 1 miejsce z grupy A z 2 miejcem z grupy B
16:00 2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
10:00 2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
12:00 1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa III gospodarz: MMKS Maraton Świnoujście
MMKS Maraton Świnoujście
KS Espadon Szczecin
GKAS Volley – Tęcza Gubin – Krosno Odrzańskie
UKS Trzynastka Zielona Góra
MUKS Amber Kalisz
UMKS Jurand Malbork

Program turnieju w Świnoujściu:
23 lutego (czwartek)
17:00 MMKS Maraton Świnoujście - UMKS Jurand Malbork
40’ po zakończeniu: GKAS Volley-Tęcza Gubin-Krosno Odrzańskie- MUKS Amber Kalisz
24 lutego (piątek)
10:00 UKS Trzynastka Zielona Góra – UMKS Jurand Malbork
40’ po: KS Espadon Szczecin - MUKS Amber Kalisz
17:00 MMKS Maraton Świnoujście - UKS Trzynastka Zielona Góra
40’ po: GKAS Volley-Tęcza Gubin-Krosno Odrzańskie - KS Espadon Szczecin
25 lutego (sobota)
10:00 mecz o 5 miejsce
17:00 1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
40`po: 2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
10:00 2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
40` po: 1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa IV gospodarz: Trefl Gdańsk SA
Trefl Gdańsk SA
UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański
UKS SMS Joker Piła
KS Energetyk Poznań
UKS SET Kozaryn Gorzów
LMKS Żak – Espadon Pyrzyce

Program turnieju w Gdańsku:
23 lutego (czwartek)
13:00 Trefl Gdańsk SA - LMKS Żak – Espadon Pyrzyce
15:00 UKS SMS Joker Piła – UKS SET Kozaryn Gorzów
24 lutego (piątek)
11:30 KS Energetyk Poznań - LMKS Żak – Espadon Pyrzyce
15:00 UKS SET Kozaryn Gorzów – UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański
12:00 Trefl Gdańsk SA – KS Energetyk Pozań
18:00 UKS SMS Joker Piła – UKS Olimpijczyk Pruszcz Gdański
25 lutego (sobota)
9:00 mecz o 5 miejsce
11:00 1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
13:00 2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
9:00 2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
11:00 1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa V gospodarz: UMKS MOS Wola Warszawa
UMKS MOS Wola Warszawa
RCS Radom
BKS Chemik Bydgoszcz
GKPS Gorlice
UKS Chemik Olsztyn
TS Volley Rybnik

Program turnieju w Warszawie:
23 lutego (czwartek)
16:00 UMKS MOS Wola Warszawa - TS Volley Rybnik
18:00 BKS Chemik Bydgoszcz - UKS Chemik Olsztyn
24 lutego (piątek)
10:30 GKPS Gorlice - TS Volley Rybnik
12:30RCS Radom - UKS Chemik Olsztyn
16:30 UMKS MOS Wola Warszawa - GKPS Gorlice
18:30 BKS Chemik Bydgoszcz - RCS Radom
25 lutego (sobota)
10:30 mecz o 5 miejsce
12:30 1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
14.30 2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
10:00 2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
12:00 1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa VI gospodarz: UKS Centrum Augustów
UKS Centrum Augustów
Metro Warszawa
AZS UWM Olsztyn
SMS MLKS Foto Ola Ostróda
UKS Budowlanka Toruń
UKS MKS MDK Warszawa

Program turnieju w Augustowie:
23 lutego (czwartek)
16:00 UKS Centrum Augustów – MKS MDK Warszawa
18:30 AZS UWM Olsztyn – UKS Budowlanka Toruń
24 lutego (piątek)
10:00 SMS MLKS Foto Ola Ostróda – MKS MDK Warszawa
12:30 KS Metro Warszawa 0 UKS Budowlanka Toruń
15:00 UKS Centrum Augustów – SMS MLKS Foto Ola Ostróda
17:30 AZS UWM Olsztyn – KS Metro Warszawa
25 lutego (sobota)
11:00 mecz o 5 miejsce
13:30 1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
16:00 2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
11:00 2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
13:30 1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa VII gospodarz: Effector Kielce
Effector Kielce
Siatkarz Staszów
KS Wifama Łódź
KS Bzura Ozorków
UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski
AKS Orkan Nisko

Program turnieju w Kielcach:
23 lutego (czwartek)
14:30 Effector Kielce – AKS Orkan Nisko
KS Wifama Łódź – UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski
24 lutego (piątek)
10:00 MKS Bzura Ozorków – AKS Orkan Nisko
12:00 Siatkarz Staszów – UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski
14:30 Effector Kielce – MKS Bzura Ozorków
16:30 KS Wifama Łódź – Siatkarz Staszów
25 lutego (sobota)
10:00 mecz o 5 miejsce
12:00 1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
35`po: 2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
10:00 2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

Grupa VIII gospodarz: AKS V LO Rzeszów
AKS V LO Rzeszów
Karpaty MOSiR Krosno
UKS Serbinów Biała Podlaska
MKS MOSiR Jasło
EKS Skra Bełchatów
SMS Ostrowiec Świętokrzyski

Program turnieju w Rzeszowie:
23 lutego (czwartek)
16:00 AKS V LO Rzeszów – SMS Ostrowiec Świętokrzyski
UKS Serbinów Biała Podlaska – ESK Skra Bełchatów
24 lutego (piątek)
10:00 MKS MOSiR Jasło – SMS Ostrowiec Świętokrzyski
Karpaty MOSiR Krosno – ESK Skra Bełchatów
16:00 AKS V LO Rzeszów – MKS MOSiR Jasło
UKS Serbinów Biała Podlaska – Karpaty MOSiR Krosno
25 lutego (sobota)
10:00 mecz o 5 miejsce
16:00 1 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
2 miejsce z grupy A z 1 miejsce z grupy B
26 lutego (niedziela)
10:00 2 miejsce z grupy A z 2 miejscem z grupy B
1 miejsce z grupy A z 1 miejscem z grupy B

  • 2
  • 0
  • 31
  • 0
  • 0