SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Kamil Fedorowicz, 17 września 2010

W pierwszym spotkaniu II Memoriału Agaty Mróz Olszewskiej reprezentacja Serbii wygrywa 3:2

W pierwszym spotkaniu II Memoriału Agaty Mróz Olszewskiej reprezentacja Serbii wygrała 3:2. Przeciwnikami Serbek były bardzo dobrze przygotowane do tego turnieju Chorwatki. W pierwszym secie zarysowała się przewaga Chorwatek, które łatwo wygrały tego seta do 15.

Druga odsłona tego meczu rozpoczęła się od przewagi reprezentacji Serbii. Jednak po pierwszej przerwie technicznej ponownie reprezentacja Chorwacji przejęła inicjatywę i nie oddała jej do samego końca seta wygrywając do 22. W trzecim secie po raz pierwszy Serbki objęły wysokie prowadzenie i nie oddały go do końca wygrywając łatwo 25:15.

Cwarta część spotkania najbardziej wyrównana. Po zwycięstwie w trzecim secie reprezentacja Serbii próbuje narzucić swoje tempo gry. O czas prosi trener Chorwacji. Przerwa tylko na chwilę zmienia obraz gry na boisku. Seta pewnie do 21 wygrywają Serbki. Tie-break to przede wszystkim gra na przewagi, tracone piłki setowe przez obie drużyny. Ostatniecznie zwycięsko z pojedynku wychodzi reprezentacja Serbii wygrywając do 22 i całe spotkanie 3:2

  • 1
  • 0
  • 12
  • 0
  • 0