SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Eugeniusz Andrejuk, 29 lutego 2020

MP juniorek młodszych - program i wyniki

Od czwartku do niedzieli w Legionowie, Łodzi, Dąbrowie Górniczej, Kaliszu, Gdyni, Wieliczce, Wrocławiu i Świeciu rozegrane zpstały ćwierćfinałowe turnieje mistrzostw Polski juniorek młodszych. Po dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinału.

W czwartek i piątek odbyła się rywalizacja w podgrupach, a w sobotę i niedzielę rozegrane zostały decydujące o awansie spotkania.

Program i wyniki turniejów:

Grupa I Legionowo
podgrupa A
czwartek LTS Legionovia Legionowo - UKS Lider Konstantynów Łódzki  3:0 (25:7, 25:11, 25:17     
piątek UKS Lider Konstantynów Łódzki - VEGA MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:17, 25:13, 25:11)      
piątek VEGA MOSiR Stalowa Wola - LTS Legionovia Legionowo 0:3 (9:25, 14:25, 16:25)

podgrupa B
czwartek UKS Chemik Olsztyn - KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (29:31, 25:22, 21:25, 28:30)       
piątek KS Pałac Bydgoszcz - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 3:0 (25:21, 25:21, 25:18)       
piątek GKS Wieżyca 2011 Stężyca - UKS Chemik Olsztyn 0:3 (20:25, 18:25, 23:25)

sobota LTS Legionovia Legionowo  - UKS Chemik Olsztyn 1:3 (18:25, 22:25, 25:14, 23:25)       
sobota KS Pałac Bydgoszcz - UKS Lider Konstantynów Łódzki 3:0 (25:19, 26:24, 25:14)
 
niedziela Lider Konstantynów Łódzki - UKS Chemik Olsztyn 0:3 (21:25, 17:25, 19:25)       
niedziela LTS Legionovia Legionowo - KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:11, 25:22)

Awans LTS Legionovia Legionowo i UKS Chemik Olsztyn

o 5. miejsce
sobota VEGA MOSiR Stalowa Wola - GKS Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (12:25, 20:25,13:25)

Grupa II Łódź
podgrupa A
czwartek ŁKS Szkoła Gortata Łódź - KS Metro Warszawa 2:3 (25:27, 25:17, 18:25, 25:18, 12:15)       
piątek KS Metro Warszawa - MKS Zorza Wodzisław Śląski  3:0 (25:9, 25:11, 25:18)  
piątek MKS Zorza Wodzisław Śląski - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 0:3 (16:25, 20:25, 12:25)       

podgrupa B
czwartek MKS Avia Świdnik - MKS Truso Elbląg 0:3 (13:25, 25:27, 9:25)       
piątek MKS Truso Elbląg - MKS Polonia Świdnica 3:0 (25:15, 25:12, 25:18)       
piątek MKS Polonia Świdnica - MKS Avia Świdnik 1:3 (11:25, 18:25, 25:15, 15:25)

sobota KS Metro Warszawa - MKS Avia Świdnik 3:0 (25:18, 25:14, 25:21       
sobota MKS Truso Elbląg - ŁKS Szkoła Gortata Łódź 0:3 (23:25, 11:25, 22:25)   
    
niedziela ŁKS Szkoła Gortata Łódź - MKS Avia Świdnik 3:0 (25:12, 25:8, 25:18)       
niedziela KS Metro Warszawa - MKS Truso Elbląg  3:0 (25:7, 25:10, 25:21)

Awans: KS Metro Warszawa i ŁKS Szkoła Gortata Łódź

o 5. miejsce
sobota MKS Zorza Wodzisław Śląski - MKS Polonia Świdnica 3:1 (25:17, 26:24, 14:25, 25:17)

Grupa III Dąbrowa Górnicza
podgrupa A
czwartek MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk  3:0 (25:18, 25:20, 25:18)     
piątek UKS Akademia Siatkówki Trefl Gdańsk - UKS Szamotulanin Szamotuły 3:2 (25:22, 20:25, 25:22, 21:25, 15:13)      
piątek UKS Szamotulanin Szamotuły - MKS Dąbrowa Górnicza  0:3 (15:25, 14:25, 20:25)     

podgrupa B     
czwartek UKS SMS Police Barnim Goleniów - SMS Sparta UJ Kraków 0:3 (24:26, 19:25, 19:25)       
piątek SMS Sparta UJ Kraków - UKS Volley 34 Łódź 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)    
piątek UKS Volley 34 Łódź - UKS SMS Police Barnim Goleniów 3:2 (14:25, 19:25, 26:24, 29:27, 15:9)

sobota MKS Dąbrowa Górnicza - UKS Volley 34 Łódź  3:0 (25:11, 25:16, 25:17)     
sobota SMS Sparta UJ Kraków  - UKS AS Trefl Gdańsk 1:3 (25:18, 16:25, 22:25, 22:25)

niedziela UKS AS Trefl Gdańsk - UKS Volley 34 Łódź 3:0 (25:13, 25:14, 25:20)      
niedziela MKS Dąbrowa Górnicza - SMS Sparta UJ Kraków  3:025:18, 25:11, 25:16)    

Awans: MKS Dąbrowa Górnicza i UKS AS Trefl Gdańsk

o 5. miejsce
sobota UKS Szamotulanin Szamotuły - UKS SMS Police Barnim Goleniów 1:3 (25:23, 25:20, 25:17, 25:21)

Grupa IV Kalisz
podgrupa A
czwartek Energa MKS SMS Kalisz - UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin 3:0 (25:13, 25:14, 25:15)      
piątek UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - BKS Aluprof Bielsko-Biała  0:3 (20:25,15:25, 21:25)     
piątek BKS Aluprof Bielsko-Biała - Energa MKS SMS Kalisz 1:3 (25:21, 23:25, 18:25, 16:25)      

podgrupa B
czwartek SMS Stal Mielec - UKS SP 13 Zielona Góra 3:0 (25:11, 25:7, 25:12)       
piątek UKS SP13 Zielona Góra - SMS Ostróda 0:3 (22:25, 13:25, 18:25)       
piątek SMS Ostróda - SMS Stal Mielec 0:3 (14:25, 14:25, 8:25)

sobota Energa MKS SMS Kalisz - SMS Ostróda 3:0 (25:8, 25:15, 25:13)       
sobota Stal Mielec - BKS Bielsko-Biała   1:3 (24:26, 25:16, 19:25, 17:25)    

niedziela BKS Bielsko-Biała - SMS Ostróda 3:0 (25:21, 25:16, 25:18)      
niedziela Energa MKS SMS Kalisz - Stal Mielec 3:0 (25:17, 25:15, 25:17)

Awans  Energa MKS SMS Kalisz i SMS Stal Mielec

o 5. miejsce
sobota UKS Pomorzanie Pogodno Szczecin - UKS SP 13 Zielona Góra 3:1 (25:18, 19:25, 25:5, 25:20)

Grupa V Gdynia
podgrupa A
czwartek UKS Gdyńska Akademia Siatkówki - Enea Energetyk Poznań  3:1 (9:25, 25:22, 25:16, 29:27)     
piątek UMKS MOS Wola Warszawa  - Enea Energetyk Poznań 3:2 (26:24, 25:21, 15:25, 24:26, 15:12)      
piątek UMKS MOS Wola Warszawa - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki 1:3 (20:25, 25:20, 18:25, 23:25)       

podgrupa B
czwartek SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - MKS V LO Developres Rzeszów 0:3 (17:25, 21:25, 13:25)      
piątek MKS V LO Developres Rzeszów - SKS Szóstka Biała Podlaska 3:0 (25:14, 25:15, 25:13)      
piątek SKS Szóstka Biała Podlaska - SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:3 (25:23, 18:25, 9:25, 18:25)

sobota UMKS MOS Wola Warszawa - SMS KSZO Ostrowiec Św. 3:0 (25:13, 25:23, 25:21)     
sobota MKS V LO Developres Rzeszów - UKS Gdyńska Akademia Siatkówki   3:0 (25:20, 25:16, 25:10)     

niedziela UKS Gdyńska Akademia Siatkówki - SMS KSZO Ostrowiec Św. 2:3      
niedziela MKS V LO Developres Rzeszów - UMKS MOS Wola Warszawa  3:0 (25:14, 25:19, 25:18)

Awans MKS V LO Developres Rzeszów i UMKS MOS Wola Warszawa    

o 5. miejsce
Enea Energetyk Poznań - SKS Szóstka Biała Podlaska 3:1

Grupa VI Wieliczka
podgrupa A
czwartek SMS Solna Wieliczka - TPS Lublin 3:1 (22:25, 25:8, 25:16, 25:12)       
piątek TPS Lublin - UKS 13 LO 7 Zielona Góra  3:1 (25:20, 12:25, 25:20, 25:22)     
piątek UKS 13 LO 7 Zielona Góra - SMS Solna Wieliczka  0:3 (17:25, 19:25, 9:25)

podgrupa B
czwartek BAS Białystok - ECO AZS UNI Opole  0:3 (23:25, 12:25, 15:25)     
piątek ECO AZS UNI Opole - UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki  3:1 (25:22, 22:25, 25:17, 25:11)    
piątek UKS Czwórka Aleksandrów Łódzki - BAS Białystok 3:0 (25:17, 25:20, 25:20) 

sobota SMS Solna Wieliczka - UKS Czwórka Aleksandrów Ł.   3:0 (25:13, 25:19, 25:14)    
sobota ECO AZS UNI Opole - TPS Lublin 3:0 (25:22, 25:13, 25:14)   

niedziela TPS Lublin - UKS Czwórka Aleksandrów Ł.    0:3 (12:25, 21:25, 17:25)    
niedziela SMS Solna Wieliczka - ECO AZS UNI Opole 3:0 (25:11, 25:19, 25:11)   

Awans SMS Solna Wieliczka i ECO AZS UNI Opole

o 5. miejsce
sobota UKS 13 LO 7 Zielona Góra - BAS Białystok

Grupa VII Wrocław
podgrupa A
czwartek KS AZS AWF SMS Wrocław - UKS Wybicki Kielce 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)       
piątek UKS Wybicki Kielce - UKS Atena Warszawa 0:3 (12:25, 14:25, 10:25)       
piątek UKS Atena Warszawa - KS AZS AWF SMS Wrocław  3:0 (25:16, 25:17, 25:15)      

podgrupa B
czwartek UKS Jedynka Kluczbork - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki  1:3 (25:17, 22:25, 21:25, 17:25)    
piątek NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki - SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski 3:1 (25:17, 25:23, 11:25, 25:18)  
piątek SKS Aleksandria Aleksandrów Kujawski - UKS Jedynka Kluczbork 3:0 (25:22, 25:17, 25:16) 

sobota UKS Atena Warszawa - NOSiR Nowy Dwór Maz.  3:0 (25:13, 25:8, 25:22)     
sobota SKS Aleksandria Aleksandrów Kuj. - KS AZS AWF SMS Wrocław 1:3 (12:25, 25:22, 11:25, 16:25)    

niedziela KS AZS AWF SMS Wrocław - NOSiR Nowy Dwór Maz.    3:0 (25:21, 28:26, 25:18) 
niedziela UKS Atena Warszawa - SKS Aleksandria Aleksandrów Kuj.  3:0 (25:20, 25:22, 25:12)  

Awans UKS Atena Warszawa i KS AZS AWF SMS Wrocław

o 5. miejsce
sobota UKS Wybicki Kielce - UKS Jedynka Kluczbork 0:3 (21:25, 23:25, 24:26)

Grupa VIII Świecie
podgrupa A    
czwartek MUKS Joker Świecie - MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (25:23, 18:25, 17:25, 17:25)      
piątek MKS Dwójka Zawiercie - SMS XXI LO Jedynka Tarnów 3:0       
piątek SMS XXI LO Jedynka Tarnów - Joker Świecie 0:3 (16:25, 21:25, 21:25)     

podgrupa B
czwartek UKS Ares Nowa Sól - #VolleyWrocław 0:3 (12:25,10:25, 8:25)    
piątek #VolleyWrocław - LUKS Sukces Komprachcice 3:0 (25:14, 25:12, 25:11)      
piątek LUKS Sukces Komprachcice - UKS Ares Nowa Sól 1:3 (21:25, 18:25, 26:24, 15:25)

sobota MKS Dwójka Zawiercie  - UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:10, 25:15, 25:15)      
sobota #VolleyWrocław - MUKS Joker Świecie  3:1 (23:25, 25:18, 25:18, 25:22)      

niedziela MUKS Joker Świecie  - UKS Ares Nowa Sól 3:1 (25:16, 25:13, 23:25, 25:15)       
niedziela MKS Dwójka Zawiercie - #VolleyWrocław 1:3 (25:21, 21:25, 10:25, 22:25)

Awans #VolleyWrocław i MKS Dwójka Zawiercie      

o 5. miejsce
sobota SMS XXI LO Jedynka Tarnów - LUKS Sukces Komprachcice 3:0 (25:10, 25:17, 25:18)

  • 8
  • 0
  • 25
  • 0
  • 0