SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 14 listopada 2013

Zespół Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Sportowego I Sosnowiec zagra w piątek w Węgrowie (Puchar Polski), a w sobotę w Warszawie (I liga). W drużynie trenera Grzegorza Kosatki zobaczymy siedem złotych medalistek mistrzostw Europy kadetek.

Siedem mistrzyń Europy kadetek zobaczymy na meczach SMS PZPS I Sosnowiec w Węgrowie i Warszawie. Najpierw podopieczne trenera Grzegorza Kosatki zagrają z PMKS Nike w meczu IV rundy Pucharu Polski (piątek, 19.00).

- Zespół z Węgrowa nie tai swoich ambitnych sportowych planów. Ekipa PMKS Nike chce w tym sezonie awansować do I ligi. Na pewno ten mecz będzie dla nas trudny – mówi trener Grzegorz Kosatka.

W sobotę SMS PZPS spotka się w Warszawie z MUKS Spartą w meczu 6. Kolejki I ligi.  Na spotkaniach w Węgrowie i Warszawie zobaczymy siedem złotych medalistek mistrzostw Europy kadetek – Małgorzatę Śmieszek, Malwinę Smarzek, Klaudię Grzelak, Karolinę Piślę,  Justynę Antosiewicz i Paulinę Bałdygę.

Od tego sezonu nasze kadetki są już juniorkami i od 22 do 24 listopada zagrają w Krośnie w Mistrzostwach Państw Strefy Wschodnioeuropejskiej (EEVZA) w tej kategorii wiekowej. Rywalkami zespołu trenera Kosatki będą drużyny Estonii, Łotwy i Rosji.

Reprezentacja Polski na mistrzostwa EEVZA – rozgrywające: Paulina Bałdyga, Karolina Krzeszewska; atakujące – Malwina Smarzek; środkowe – Joanna Pacak, Julia Piotrowska, Izabella Trocińska; przyjmujące – Monika Bociek, Weronika Fojucik, Pola Nowakowska, Kinga Stronias, Aleksandra Kazała; libero – Klaudia Kulig.

  • 0
  • 3
  • 64
  • 1
  • 3