SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Daria Włosińska, 7 września 2013

Faworyt nie zawiódł. Rosja w drugim piątkowym meczu Memoriału Wagnera wygrała z Niemcami 3:0.

W drugim piątkowym spotkaniu Memoriału Huberta Wagnera Rosja pokonała Niemcy 3:0. - Jeżeli chodzi o reprezentację Rosji to niesamowitym wydaje się być to co wynika ze statystyk. Na 73 zagrywki popełnili zaledwie pięć błędów - krótko skomentował  ten mecz trener reprezentacji Niemiec Vital Heynen.

Nikołaj Pawłow, zawodnik reprezentacji Rosji Rozpoczęliśmy ten turniej od zwycięstwa. Bardzo się cieszymy z tego powodu zwłaszcza, że wygraliśmy 3:0.

Andriej Woronkow, trener reprezentacji Rosji: Myślę, że dziś nasi rywale nie zagrali w optymalnym składzie. Z pewnością był to jakiś rodzaj testu z ich strony. Tak naprawdę postawili nam opór tylko w trzeciej partii. W reprezentacji Niemiec występuje wielu bardzo dobrych graczy i myślę, że zobaczymy ich już jutro w meczu przeciwko Polsce.

Jochen Schӧps, kapitan reprezentacji Niemiec: Dzisiejsze spotkanie było bardzo dobre w wykonaniu Rosjan. Najwięcej problemów sprawiły nam dwa elementy mianowicie blok i atak rywali. W efekcie nie mogliśmy ich ani zablokować ani podbić. Oprócz tego Rosjanie bardzo dobrze zagrywali.

Vital Heynen, trener reprezentacji Niemiec: Jeżeli chodzi o reprezentację Rosji to niesamowitym wydaje się być to co wynika ze statystyk. Na 73 zagrywki popełnili zaledwie pięć błędów serwisowych i zdobyli dziewięć asów. Chciałbym również podkreślić, że mamy bardzo wyrównaną kadrę i staram się korzystać z 12-tu zawodników. Jednak nie zawsze wszyscy muszą być w dobrej formie.

  • 0
  • 0
  • 7
  • 0
  • 1