SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

EA, 28 listopada 2011

W tabeli Pucharu Świata prowadzi Polska 19 pkt przed Rosją 18 i Brazylią 16. Czwarte miejsce zajmują Włochy 14. Ich trener Mauro Berruto mówi, że trzeba wygrać jeszcze cztery razy, żeby awansować do igrzysk olimpijskich.

Rozgrywki Pucharu Świata wkroczyły w decydującą fazę. Trzy najlepsze zespoły uzyskają awans do igrzysk w Londynie. W tabeli prowadzi Polska 19 pkt przed Rosją 18, Brazylią 16, Włochami i Kubą po 14 pkt. Cała piątka zachowała szanse na wywalczenie w Japonii kwalifikacji.

Każdy z zespołów rozegra jeszcze po cztery mecze. - Trzeba tylko odnieść cztery zwycięstwa i będziemy mieli awans - mówi trener Włoch Mauro Berruto. Jednym z rywali jego podopiecznych będą biało-czerwoni. - Jestem bardzo zadowolony ze zdobytych dzisiaj trzech punktów z Serbią. Nasz cel jest absolutnie jasny. Chcemy w Pucharze Świata uzyskać awans do igrzysk. Przed nami jeszcze cztery mecze i trzeba odnieść cztery zwycięstwa. Dzisiaj zaprezentowaliśmy się nieźle w poszczególnych elementach gry np. bloku choć nasza zagrywka była lepsza w niektórych wcześniejszych spotkaniach - powiedział włoski szkoleniowiec.

Jutro Włochy zagrają z Argentyną. - Z tym zespołem trzeba pokazać na pewno lepszą grę. Nie jest ważne kto będzie naszym rywalem. Postaramy się ograć każdego. Nie jest to proste zadanie i postaramy się odnieść jeszcze cztery zwycięstwa - zakończył Mauro Berruto.

  • 2
  • 0
  • 7
  • 0
  • 0