SPONSORZY GŁÓWNI

Oficjalny Partner Serwisu

Katarzyna Porębska, EA, 15 kwietnia 2015

KS Wifama Łódź pokonała w pierwszym meczu grupy B KS Metro Warszawa 3:0. - Naszym największym atutem była zagrywka, powiedział Damian Domagała przyjmujący łódzkiej drużyny.

KS Wifama Łódź pokonała w pierwszym meczu grupy B KS Metro Warszawa 3:0. - Naszym największym atutem była zagrywka, powiedział Damian Domagała atakujący łódzkiej drużyny, mistrz Europy kadetów.

Drużyna KS Wifama Łódź bez najmniejszych problemów pokonała w pierwszym meczu grupy B KS Metro Warszawa. Co było kluczem do tego zwycięstwa?

- Uważam, że kluczem do zwycięstwa w tym meczu była nasza odrzucająca zagrywka od siatki, z którą drużyna z Warszawy sobie nie radziła. My na to spotkanie wyszliśmy mocno zmotywowani. I tak jak powiedziałem wcześniej naszym największym atutem była zagrywka - powiedział Damian Domagała.

Przyjmujący łódzkiego zespołu na turniej do Częstochowy przyjechał prosto z mistrzostw Europy kadetów, gdzie wspólnie z reprezentacją wywalczył złoty medal. W  środowym meczu zdobył dla swojej drużyny 15 punktów, utrzymując przy tym 62% skuteczność.

- Niestety, między jednym turniejem, a drugim było mało czasu na odpoczynek. Dosłownie pojechałem do domu tylko przepakować torbę. Nie czuję się zmęczony, wszystko jest w porządku - wyznał młody zawodnik. 

W czwartek, w drugim dniu turnieju podopieczni Włodzimierza Kurka zmierzą się z UMKS MOS Wola Warszawa. - Trudno powiedzieć jak w czwartkowym meczu zaprezentuje się UMKS MOS Wola. W środę obejrzymy na hali ich pojedynek przeciwko Treflowi Gdańsk i przygotujemy się odpowiednio do spotkania - podkreślił Domagała.

I dodał na koniec - Nie przyjechaliśmy do Częstochowy w roli faworyta. To co ugramy będzie nasze. Jeśli będzie się nam powodziło to będziemy bardzo szczęśliwi.

  • 3
  • 0
  • 72
  • 1
  • 5